ROK

./i/slide18.jpg ./i/slide_23.jpg ./i/slide_24.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide_20.jpg

Początek sezonu tanecznego 2013/14 KTT AKAT

Taneczny wrzesień 2013 r. łomżyńskich par tanecznych
Początek sezonu tanecznego 2013/14
Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

We wrześniu 2013 r. łomżyńskie pary taneczne tańca towarzyskiego sportowego z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” zainaugurowały sezon taneczny 2013/2014 bardzo udanymi startami w turniejach tanecznych, odnosząc liczne sukcesy.

 

I . W pierwszym swoim starcie łomżyńskie pary uczestniczyły:

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

o Puchar Mazowsza”

Mińsk Mazowiecki 14 .09.2013 r.

 

- w kategorii pow.15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

II. W drugim swoim starcie łomżyńskie pary uczestniczyły:

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Miasta Sokółka” w Sokółce

21.09.2013 r

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B w tańcach standardowych zdobyła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

 

 

 

 

 

III. W trzecim swoim starcie łomżyńskie pary taneczne zdobyły najwięcej medali:

XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

o Złotą Podwiązkę”

28.09.2013 r. w Ostrołęce

 

sobotę 28 września 2013 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich wzięły udział w XXIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

„o Złotą Podwiązkę ” w Ostrołęce .

W turnieju tym startowało 17 łomżyńskich par taneczny w dwunastu kategoriach tanecznych. Łomżyńskie sportowe pary taneczne zaprezentowały się bardzo dobrze, potwierdzając swoje dobre przygotowanie do nowego sezonu tanecznego.

Dowodem na to były wysokie miejsca łomżyńskich tancerzy i zwycięstwa w swoich kategoriach:

 

- w kategorii 10 -11 lat klasa E

V miejsce zajęła para Radosław Walczyk i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska

V miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Weronika Zalewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii 12-13 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Krakowiecki i i Aleksandra Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

II miejsce zajęła para Marek Ołdakowski i Joanna Elster

V miejsce zajęła para Jakub Duda i Justyna Jachimowicz

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

II miejsce zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

IV miejsce zajęła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

III miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

 

pow. 15 lat klasa D

II miejsce zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

IV miejsce zajęła para Szymon Tarczewski i Zuzanna Żmijewska

W kategorii par rekreacyjnych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa H

I miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Paulina Rzodkiewicz

II miejsce zajęła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk

III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

II miejsce zajęła para Aleksander Modzelewski i Zosia Trojanowska

VI miejsce zajęła para Jan Cieśliński i Pola Grzech

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Rafał Magdziak i Wiktoria Śledziewska

 

- w kategorii pow. 13 F

III miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Zuzanna Święcka

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Maciej Małachowski i Maja Zambrzycka

III miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Zuzanna Kołakowska

IV miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Paulina Wityńska

V miejsce zajęła para Łukasz Twarowski i Paula Banach

 

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy dobrego rozpoczęcia sezonu

 

 

 

 

2013-10-10 13:23 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin