ROK

./i/slide26.jpg ./i/slide_32.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide_33.jpg

BIOACOUSTIC

Zespół BIOACOUSTIC składający się z wykształconych muzyków instrumentalistów o niezwykle bogatym doświadczeniu scenicznym jest gwarantem doskonałej oprawy artystycznej każdego wydarzenia, eleganckiej imprezy firmowej – spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Każdy z muzyków ma za sobą udział w koncertach i festiwalach, konkursach i przeglądach muzycznych, warsztatach i instrumentalnych kursach mistrzowskich m.in.
Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Sacrum et Musica, Międzynarodowy Festiwal Mode H, Program TVP2 „Bitwa na Głosy”, Ogólnopolski Festiwal Kultury Kurpiowskiej, Festiwal „Sing Jazz Blues”, Ogólnopolski Festiwal „Młodzi w Piosence” itd.

 

Repertuar BIOACOUSTIC osadzony jest w klimacie muzyki świata z naciskiem na głębokie, zapadające w pamięć i serca słuchaczy opracowania zarówno utworów bałkańskich, tang argentyńskich oraz walców musette. Muzycy w niezwykły i niepowtarzalny sposób łączą swoje artystyczne dążenia w tworzonych przez siebie aranżacjach, dodając nieco jazzującego i rozrywkowego charakteru.

 

Skład instrumentalny:
Akordeon/aranżacja – Michał Olchowik
Fortepian/pianino – Grzegorz Sekmistrz
Gitara klasyczna/gitara jazzowa/ gitara elektryczna – Dariusz Boguski
Kontrabas – Mateusz Bakun
Skrzypce/wokal – Żaklina Olchowik

 

2016-08-09 11:00 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin