ROK

./i/slide17.jpg ./i/slide07.jpg ./i/slide14.jpg ./i/slide29.jpg ./i/slide15.jpg

Konkurs recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki'' 2014 - wyniki

PROTOKÓŁ
Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki” – 25.04.2014 r.

Komisja oceniająca w składzie:

1. Małgorzata Sawicka - Kujawa
2. Edyta Brzozowska
3. Andrzej Żmuda

po wysłuchaniu 26 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

 

Nagrody w kategorii kl. I-III

1. Justyna Żebrowska

2. Małgorzata Piszczatowska

3. Daria Choromańska

 

Wyróżnienia:

1. Emilia Szymańska


Nagrody
w kategorii kl. IV-VI
1. Karol Ceran
2. Emilia Ramotowska
3. Anna Modzelewska

Wyróżnienia
1. Mateusz Mściwujewski
2. Mikołaj Wszeborowski
3. Zuzanna Kozłowska

Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Justyna Żebrowska

2. Karol Ceran

który odbędzie się 23 maja 2014 r. (piątek) w Białymstoku, ,,Spodki'', ul. Św. Rocha 14, o godz. 10.00.


Zdobywca pierwszej nagrody otrzymał dwie nagrody książkowe, drugich i trzecich miejsc oraz wyróżnień otrzymali jedną nagrodę książkową.

Na tym protokół zakończono.

 

 

Piątnica, dn. 25.04.2014 r.

 

2014-04-25 15:13 Opublikował: Administrator

Konkurs ,,O złotą różdżkę dobrej wróżki'' - wyniki

PROTOKÓŁ
Konkursu Recytatorskiego ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” – 24.04.2014 r.

Komisja oceniająca w składzie:
· Małgorzata Sawicka-Kujawa
· Agnieszka Żemek-Pawczyńska
· Andrzej Żmuda
po wysłuchaniu 58 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

 

 

Nagrody:

1. Monika Gnatowska

2. Julia Zarzycka
3. Zuzanna Staniórska
4. Bartosz Tomasz Głębocki

 

Wyróżnienia:

1. Natalia Kurpiewska 2. Zuzanna Karolak 3. Amelia Szypulska

4. Maja Żelechowska 5. Michalina Jarnutowska 6. Gabriela Szczubełek
7. Erwin Niebrzydowski 8. Julia Bagińska

Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Monika Gnatowska

2. Julia Zarzycka


Każdy z uczestników konkursu otrzymał jedną nagrodę książkową.

Na tym protokół zakończono.

Łomża, dn. 24.04.2014 r.

 

2014-04-24 15:33 Opublikował: Administrator

Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki...” - Piątnica 25.04.2014 – kolejność występów

Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki...” - Piątnica 25.04.2014 – kolejność występów

Kategoria klasy I-III

1. Wiktoria Mierzejewska, ,,Rzepka'' Julian Tuwim
2. Abigail Strzelecka, ,,Zosia samosia'' J.Tuwim
3. Małgorzata Piszczatowska, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim
4. Aleksandra Romanik, ,,Pstryk'' Julian Tuwim
5. Iga Mazurek, ,,Dziwna przygoda'' Dorota Gellner
6. Anastazja Sienkiewicz, ,,Placek'' Wanda Chotomska
7. Aleksandra Iwaniuk, ,,Ciekawska Madzia'' M. Szwonder
8. Daria Choromańska, ,,Ślimak'' Jan Brzechwa
9. Wiktoria Gutowska, ,,Miasteczko'' Dorota Gellner
10. Justyna Żebrowska, ,,Rozrzutny wróbel'' Jan Brzechwa
11. Natalia Mazurek, ,,Zosia samosia'' Julian Tuwim
12. Damian Modzelewski, ,,O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci'' Julian Tuwim
13. Maja Jakubiak, ,,Zosia samosia'' Julian Tuwim
14. Julia Filipkowska, ,,Dama'' Agnieszka Frączek
15. Emilia Szymańska, ,,Bajeczka'' Dorota Gellne




Kategoria:
klasy IV-VI

1. Martyna Grzymała, ,,Kłótnia zabawek'' J.Brzechwa
2. Monika Szydlik, ,,Bławatek'' Iwan Kryłow
3. Julia Cwalina, ,,Rozmawiała gęś z prosięciem'' Jan Brzechwa
4. Klaudia Zera, Fragm. ,,Mały Książę'' A. de Saint Exupery
5. Sara Szekalska, ,,Rzepka'' Julian Tuwim
6. Anna Modzelewska, ,,Rozrzutny wróbel'' Jan Brzechwa
7. Karol Ceran, ,,Wilk u dentysty'' Tadeusz Śliwiak
8. Zuzanna Kozłowska, ,,Ptasie radio'' Julian Tuwim
9. Julia Sokołowska, ,,W aeroplanie'' Julian Tuwim
10. Mikołaj Wszeborowski, ,,Kura'' Łukasz Dębski
11. Damian Kupidłowski, ,,Żuraw i czapla'' Jan Brzechwa
12. Mateusz Mściwujewski, ,,Całuski i buziaczki'' Agnieszka Frączek
13. Emilia Ramotowska, ,,O tym jak kowal w świat powędrował'' – Igor Sikirycki

 

2014-04-22 16:35 Opublikował: Administrator

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - Łomża 24.04.2014 – kolejność występów

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - Łomża 24.04.2014 – kolejność występów

1. Zuzanna Grabowska, ,,Oj! Kłopoty! To nie żarty!'' Maria Konopnicka

2. Natalia Kurpiewska, ,,Sposób na laleczkę'' Maria Konopnicka''

3. Wiktoria Mańko, ,,Oj! Kłopoty! To nie żarty!'' Maria Konopnicka

4. Grzegorz Bialuk, ,,Pstryk'' Julian Tuwim

5. Adam Mierzejewski, ,,O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci'' J. Tuwim

6. Karolina Szabłowska, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

7. Zuzanna Pyskło, ,,Dżońcio'' Julian Tuwim

8. Tobiasz Dmochowski, ,,Paweł i Gaweł'' A.Fredro

9. Amelia Kurpiewska, ,,Samochwała'' J.Brzechwa

10. Jan Duchnowski, ,,Żyrafa u fotografa'' Ludwik Jerzy Kern

11. Julia Rogowska, ,,Kłamczucha'' J.Brzechwa

12. Julia Święszkowska, ,,Żyrafa u fotografa'' Ludwik Jerzy Kern

13. Karolina Nowakowska, ,,Szły raz myszy'' Dorota Gellner

14. Norbert Basior, ,,Kanarek'' Dorota Gellner

15. Emilia Konopko, ,,Renia idzie do przedszkola'' Ewa Szelburg-Zarembina

16. Karolina Borawska, ,,Boża krówka'' Ewa Szelburg-Zarembina

17. Zuzanna Karolak, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim

18. Aleksandra Kordas, ,,Myszątka'' Ewa Szelburg-Zarembina

19. Kacper Konopka, ,,Kaczka dziwaczka'' Jan Brzechwa

20. Gabrysia Piaścik, ,,Żuk'' Jan Brzechwa

21. Kornelia Plona, ,,Kłamczucha'' Jan Brzechwa

22. Jakub Bancewicz, ,,Pstryk'' Julian Tuwim

23. Mateusz Jemielity, ,,Wiosenne porządki'' Jan Brzechwa

24. Damian Szymański, ,,Entliczek-Pentliczek'' Jan Brzechwa

25. Hubert Modzelewski, ,,Okulary'' Julian Tuwim

26. Zuzanna Prokop, ,,Bambo'' Julian Tuwim

27. Natalia Grabowska, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

28. Natalia Gardocka, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim

29. Daria Bogdańska, ,,Wiosenny czarodziej'' Dorota Gellner

30. Izabela Sulkowska, ,,Kaczka dziwaczka'' Jan Brzechwa

31. Amelia Szypulska, ,,Bajeczka'' Dorota Gellner

32. Patrycja Chojnowska, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

33. Damian Ciecierski, ,,Kotek'' Julian Tuwim

34. Mateusz Boguski, ,,Dyzio marzyciel'' Julian Tuwim

35. Zuzanna Jakubiak, ,,Zosia samosia'' Julian Tuwim

36. Maja Żelechowska, ,,Okulary'' Julian Tuwim

37. Angelika Świerczewska, ,,Królewna''

38. Julia Roszkowska, ,,Lekarstwo misia'' Helena Bachlerowa

39. Kinga Konopka, ,,Świnka'' Danuta Wawiłow

40. Damian Butkiewicz, ,,Oj! Kłopoty! To nie żarty!'' Maria Konopnicka

41. Michalina Jarnutowska, ,,Skrucha Józi'' Maria Konopnicka

42. Monika Gnatowska, ,,Sposób na laleczkę'' Maria Konopnicka

43. Julia Dąbrowska, ,,Parasol'' Maria Konopnicka

44. Julia Zarzycka, ,,W ogrodzie'' Maria Konopnicka

45. Zuzanna Staniórska, ,,Pranie'' Maria Konopnicka

46. Gabriela Szczubełek, ,,Pies'' Agnieszka Frączek

47. Bartosz Tomasz Głębocki, ,,Burza'' Małgorzata Strzałkowska

48. Gabriela Chojnowska, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

49. Oliwia Piechocińska, ,,Przy mrowisku'' Maria Konopnicka

50. Maria Jankowska, ,,Zosia i jej mopsy'' Maria Konopnicka

51. Maria Poniat, ,,Zosia samosia'', Julian Tuwim

52. Piotr Jasiński, ,,Kwiaty'' Ewa Stadtmuller

53. Julia Rupacz, ,,Przyjście wiosny'' Jan Brzechwa

54. Oliwia Lorenc, ,,O czym ptaszek śpiewa'' Maria Konopnicka

55. Erwin Niebrzydowski, ,,Placki kartoflane'' Wanda Chotomska

56. Julia Bagińska, ,,Skarga'' Agnieszka Frączek

57. Maja Wądołowska, ,,Zakochany pająk'' Katarzyna Marciniak

58. Szymon Szlesiński, ,,Żuraw i czapla'' Jan Brzechwa

59. Szymon Dębski, ,,Pieśń o żołnierzach z Westerplatte'' K.I. Gałczyński

60. Igor Wądołkowski, ,,Zapach czekolady'' Danuta Wawiłow

61. Jakub Gałka, ,,Prosto w słońce'' Dorota Gellner

62. Zosia Łempicka, ,,Muchy samochwały'' Maria Konopnicka

 

2014-04-22 15:34 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki'' 2014

Szanowni Państwo!

Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu XXVII Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki.'' W Konkursie biorą udział dzieci i młodzież, uczniowie klas I–VI szkół podstawowych.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem eliminacji powiatowych, które odbędą się 25.04.2014 r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy,
ul. Szkolna 23.

 

Do konkursu powiatowego należy zgłaszać łącznie trzy osoby z obydwu kategorii kl. I-III i kl IV-VI wytypowane wcześniej w konkursach gminnych. W gminach gdzie są nie będą organizowane eliminacje organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji co do ilości zakwalifikowanych uczestników konkursu.

Jury wytypuje dwie osoby, jednego wykonawcę w kategorii kl. I – III i jednego wykonawcę w kategorii kl. IV – VI, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się w „Spodkach” WOAK
dn. 23 maja br
.

Zgłoszenia na eliminacje powiatowe należy nadsyłać do dn. 17.04.2014 r. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża

e-mail: rok@4lomza.pl

lub telefonicznie: 086 219 01 11, p. Andrzej Żmuda.

 

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin konkursu
2014-03-11 08:41 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki 2014''

Szanowni Państwo!

Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu konkurs ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. Jest to konkurs recytatorski dla przedszkolaków. W konkursie może wziąć udział każde dziecko w wieku 5-7 lat.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem Eliminacji Powiatowych obejmujących swoim zasięgiem miasto Łomża i powiat ziemski.

 

Eliminacje Powiatowe odbędą się
w dniu 24.04.2014 r. w sali nr 4 Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, początek godz. 10.00. Każde przedszkole bądź ośrodek kultury może zgłosić nie więcej niż troje dzieci.
Jury wytypuje dwie osoby, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się w czerwcu w Białymstoku.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 17 kwietnia br. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża, tel. 086 219 01 11, e-mail:rok@4lomza.pl

Kontakt: p. Andrzej Żmuda

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin konkursu
2014-03-11 08:38 Opublikował: Administrator

PROTOKÓŁ Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki” 2013

PROTOKÓŁ
Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki” – 26.04.2013 r.

Komisja oceniająca w składzie:

1. Małgorzata Sawicka - Kujawa
2. Edyta Brzozowska
3. Andrzej Żmuda

po wysłuchaniu 36 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody
i wyróżnienia.

 

 

Nagrody w kategorii kl. I-III

1. Jan Sarnacki

2. Julia Filipkowska

 

 

Wyróżnienia:

1. Oliwia Mieczkowska


Nagrody
w kategorii kl. IV-VI
1. Nikola Waszczyszyn
2. Paulina Pęska
3. Magdalena Barcicka

Wyróżnienia
1. Luiza Sutkowska
2. Ewelina Ferenc
3. Damian Kupidłowski

Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Jan Sarnacki

2. Nikola Waszczyszyn

który odbędzie się 16 maja 2013 r. (czwartek) w Białymstoku, ,,Spodki'', ul. Św. Rocha 14, o godz. 10.00.

 

Na tym protokół zakończono.

 

 

Piątnica, dn. 26.04.2013 r.

 

2013-04-26 14:54 Opublikował: Administrator

Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki...” - kolejność występów

Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki...” - eliminacje powiatowe, Piątnica 26.04.2013 - kolejność występów. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 23, początek godzina 10.00.

 

Kategoria klasy I-III


 

1. Anna Zawadzka, kl. II, Szkoła Podstawowa w Rutkach, ,,Żuk'', Jan Brzechwa, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

2. Paulina Kadłubowska, kl. III, SP Miastkowo, ,,Kłamczucha'' Jan Brzechwa

3. Zuzanna Kabacik, kl. II, SP Miastkowo, ,,Hipopotam'' Wanda Chotomska

4. Anna Makowska, kl. I, SP Jedwabne, ,,Pingwinek'' Wanda Chotomska, ,,Śniadanie baranka'' Dorota Gellner

5. Monika Szydlik, kl. III, SP w Zbójnej, ,,Czy tutaj mieszka królewna śnieżka'' Wanda Chotomska

6. Jan Sarnacki, kl. III, SP Dobrzyjałowo, ,,Małe jest wielkie'' K.Jerzykowska

7. Natalia Agnieszka Modzelewska, kl. III, SP Dobrzyjałowo, ,,O zydelku na spacerku'' A.Frączek

8. Wiktoria Gutowska, kl. II, SP Jeziorko, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim

9. Daniel Sierzputowski, kl. III, SP w Śniadowie, ,,Pan Maluśkiewicz i wieloryb'' Julian Tuwim

10. Amelia Piaścik, kl. II, SP w Śniadowie, ,,Czarodziejski pies'' Jan Brzechwa, ,,Kurcze blade'' Wanda Chotomska

11. Aleksandra Jastrzębska, kl. III, SP w Wygodzie, ,,Dama'' Agnieszka Frączek, ,,Kura'' Ł.Dębski

12. Aleksandra Iwaniuk, kl. I, SP w Sławcu, ,,Szły raz myszy'' Dorota Gellner

13. Daria Choromańska, kl. I, SP w Sławcu, ,,W hotelu'' Dorota Gellner

14. Julia Filipkowska, kl. I, SP w Kupiskach, ,,Niespodzianka'' Ludwik Jerzy Kern, ,,Koza Fela'' Agnieszka Frączek

15. Mikołaj Wszeborowski, kl. III, SP w Kupiskach, ,,Paweł i Gaweł'' Aleksander Fredro, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

16. Julia Wądołowska, kl. I, SP w Konarzycach, ,,Bułka tarta'' Agnieszka Frączek, ,,Zakochana żaba'' Tadeusz Śliwiak

17. Oliwia Mieczkowska, kl. III, SP w Konarzycach, ,,Dwa wiatry'' J.Tuwim, ,,O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci'' Julian Tuwim

18. Michał Karwowski, kl. I, SP w Konarzycach, ,,Jajo'' Agnieszka Frączek, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

 

 

Kategoria: klasy IV-VI

1. Anna Gawecka, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rutkach, ,,Rak-czupirak i rybka-złośnica'' Hanna Łochocka, ,,Sum'' Jan Brzechwa

2. Julia Górska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Rutkach, ,,Ryby, żaby i raki'' Jan Brzechwa, ,,BrudasJan Brzechwa

3. Martyna Grzymała, kl. V, SP Miastkowo, ,,Dama'' Agnieszka Frączek

4. Luiza Sutkowska, kl. V, SP Jedwabne, ,,Ptasie radio'' Julian Tuwim

5. Gabriela Karwowska, kl. VI, SP Jedwabne, ,,Lubię kałuże'' Urszula Kowalska

6. Paulina Boryszewska, kl. V, SP w Kuziach, Fragment ,,Mały Książę'' A. de S.Exupery

7. Małgorzata Siwik, kl. V, SP w Dobrym Lesie, ,,Wędrówka'' Danuta Wawiłow

8. Karolina Męczkowska, kl. VI, SP Dobrzyjałowo, ,,Komar'' M.D.Dębski

9. Nikola Waszczyszyn, ZSZP w Piątnicy, ,,Kura'' Ł.Dębski

10. Magda Barcicka, ZSZP w Piątnicy, ,,Gwałtu rety co się dzieje'' M.Strzałkowska

11. Natalia Mierzejewska, kl. IV, SP w Śniadowie, ,,Dzień dobry panie Andersenie'' Wanda Chotomska

12. Ewelina Ferenc, kl. IV, SP w Wygodzie, ,,Pchła szachrajka'' frag. Jan Brzechwa, ,,Rozmawiała gęś z prosięciem'' Jan Brzechwa

13. Paulina Pęska, kl. IV, SP w Wygodzie, ,,Spór o pióra'' Kalina Jerzykowska, ,,Bajka o żyrafie'' Wanda Chotomska

14. Julia Sokołowska, kl. IV, SP w Wygodzie, ,,Prot i Filip'' Jan Brzechwa, ,,Hipopotam'' Wanda Chotomska

15. Anna Modzelewska, kl. V, SP w Sławcu, ,,Bazyliszek i barbarka'' Tadeusz Kubiak

16. Justyna Modzelewska, kl. IV, SP w Sławcu, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

17. Dominika Sawicka, kl. IV, SP w Kupiskach, ,,Ziółko'' M.Terlikowska, ,,Sześć krzyżyków ciotki, czyli kuracja upiększająca'' Ludwik Jerzy Kern

18. Jakub Kozikowski, kl. V, SP w Konarzycach, ,,Chrząszcz'' Jan Brzechwa, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

19. Aleksandra Jemielita, kl. V, SP w Konarzycach, ,,Duże B'' Łukasz Dębski, ,,Hipopotam'' Jan Brzechwa

20. Damian Kupidłowski, kl. V, SP w Konarzycach, ,,Nie pieprz, Pietrze'' Jan Brzechwa, ,,Sum'' Jan Brzechwa

1. Anna Gawecka, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rutkach, ,,Rak-czupirak i rybka-złośnica'' Hanna Łochocka, ,,Sum'' Jan Brzechwa

2. Julia Górska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Rutkach, ,,Ryby, żaby i raki'' Jan Brzechwa, ,,BrudasJan Brzechwa

3. Martyna Grzymała, kl. V, SP Miastkowo, ,,Dama'' Agnieszka Frączek

4. Luiza Sutkowska, kl. V, SP Jedwabne, ,,Ptasie radio'' Julian Tuwim

5. Gabriela Karwowska, kl. VI, SP Jedwabne, ,,Lubię kałuże'' Urszula Kowalska

6. Paulina Boryszewska, kl. V, SP w Kuziach, Fragment ,,Mały Książę'' A. de S.Exupery

7. Małgorzata Siwik, kl. V, SP w Dobrym Lesie, ,,Wędrówka'' Danuta Wawiłow

8. Karolina Męczkowska, kl. VI, SP Dobrzyjałowo, ,,Komar'' M.D.Dębski

9. Nikola Waszczyszyn, ZSZP w Piątnicy, ,,Kura'' Ł.Dębski

10. Magda Barcicka, ZSZP w Piątnicy, ,,Gwałtu rety co się dzieje'' M.Strzałkowska

11. Natalia Mierzejewska, kl. IV, SP w Śniadowie, ,,Dzień dobry panie Andersenie'' Wanda Chotomska

12. Ewelina Ferenc, kl. IV, SP w Wygodzie, ,,Pchła szachrajka'' frag. Jan Brzechwa, ,,Rozmawiała gęś z prosięciem'' Jan Brzechwa

13. Paulina Pęska, kl. IV, SP w Wygodzie, ,,Spór o pióra'' Kalina Jerzykowska, ,,Bajka o żyrafie'' Wanda Chotomska

14. Julia Sokołowska, kl. IV, SP w Wygodzie, ,,Prot i Filip'' Jan Brzechwa, ,,Hipopotam'' Wanda Chotomska

15. Anna Modzelewska, kl. V, SP w Sławcu, ,,Bazyliszek i barbarka'' Tadeusz Kubiak

16. Justyna Modzelewska, kl. IV, SP w Sławcu, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

17. Dominika Sawicka, kl. IV, SP w Kupiskach, ,,Ziółko'' M.Terlikowska, ,,Sześć krzyżyków ciotki, czyli kuracja upiększająca'' Ludwik Jerzy Kern

18. Jakub Kozikowski, kl. V, SP w Konarzycach, ,,Chrząszcz'' Jan Brzechwa, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

19. Aleksandra Jemielita, kl. V, SP w Konarzycach, ,,Duże B'' Łukasz Dębski, ,,Hipopotam'' Jan Brzechwa

20. Damian Kupidłowski, kl. V, SP w Konarzycach, ,,Nie pieprz, Pietrze'' Jan Brzechwa, ,,Sum'' Jan Brzechwa

2013-04-22 13:38 Opublikował: Administrator

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - kolejność występów

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - eliminacje powiatowe, Łomża 24.04.2013 - kolejność występów.
Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, początek godzina 10.00.

 

1. Wiktoria Daniszewska, SP w Szczepankowie Punkt Przedszkolny ,,Radosne Maluchy'', ,,Kaczka'' Dorota Gellner

2. Julia Choińska, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Żelechach, ,,Abecadło'' Wanda Chotomska

3. Maja Czerwińska, SP w Olszynach, ,,Gwiazdka z nieba'' Czesław Janczarski

4. Natalia Gardocka, SP w Olszynach, ,,Chwalipięta'' Irena Suchorzewska

5. Justyna Truszkowska, SP w Olszynach, ,,W parku'' Władysław Broniewski

6. Małgorzata Piszczatowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, ,,Zawilec'' E.Ostrowska

7. Zofia Brulińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

8. Grzegorz Bialuk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, ,,O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci'' Julian Tuwim

9. Eliza Bielacka, SP w Rydzewie, ,,Sprytny lis'' Anita Tołoczko

10. Julia Witkowska, SP w Rydzewie, ,,Spacerek'' Dorota Gellner

11. Bartłomiej Główczak, SP w Rydzewie, ,,Piłka'' Dorota Gellner

12. Amelia Kurpiewska, Oddział Przedszkolny w SP w Rydzewie Filia w Drogoszewie, ,,Skarżypyta'' Jan Brzechwa

13. Julia Romanowska, Oddział Przedszkolny w SP w Rydzewie Filia w Drogoszewie, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

14. Martyna Stefańska, Oddział Przedszkolny w SP w Rydzewie Filia w Drogoszewie, ,,Stary kotek'' Józef Ratajczak

15. Karolina Nowakowska, SP w Sławcu, ,,Bosa osa'' Dorota Gellner

16. Dawid Kraska, SP w Sławcu, ,,Czekoladki dla sąsiadki'' Dorota Gellner

17. Karolina Gołaś, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,O czym ptaszek śpiewa'' Maria Konopnicka

18. Aleksandra Borawska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Skrucha Józi'' Maria Konopnicka

19. Karolina Borawska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Wandzia'' Stanisław Jachowicz

20. Oliwia Jastrzębska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Babcia Szerszeniowa'' Agnieszka Tyszka

21. Patrycja Remiszewska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Kurcze blade'' Wanda Chotomska

22. Oliwia Szmitko, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Literki'' Wanda Chotomska

23. Alicja Marczewska, Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, ,,Liski'' Wanda Chotomska

24. Amelia Karolina Truszkowska, Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, ,,Okulary'' Julian Tuwim

25. Gabriela Dąbrowska, Oddział Przedszkolny w SP w Wygodzie, ,,Żuk'' Jan Brzechwa

26. Julia Kopka, Oddział Przedszkolny w SP w Wygodzie, ,,Literki'' Wanda Chotomska

27. Zuzanna Mieczkowska, Oddział Przedszkolny w SP w Wygodzie, ,,Okulary'' Julian Tuwim

28. Patrycja Chojnowska, Oddział Przedszkolny w SP w Czaplicach, ,,Jajko'' Julian Tuwim

29. Oliwia Zaręba, Oddział Przedszkolny w SP w Czaplicach, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

30. Kacper Kozikowski, Oddział Przedszkolny w SP w Czaplicach, ,,Tuba z pastą do zębów'' Wanda Chotomska

31. Maksymilian Kaczyński, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy, ,,Spacerek'' Dorota Gellner

32. Gabriela Brulińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy, ,,W ogródku'' Dorota Gellner

33. Sebastian Kozikowski, SP w Konarzycach, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

34. Paulina Brutkowska, SP w Konarzycach, ,,Słoń Trąbalski'' Julian Tuwim

35. Wiktoria Tadaj, SP w Konarzycach, ,,Bambo'' Julian Tuwim

36. Bartosz Głębocki, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ,,Lokomotywa'' Julian Tuwim

37. Jakub Kaszuba, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ,,Słoń Trąbalski''

38. Angela Moniuszko, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ,,Taniec'' Julian Tuwim

39. Vanessa Grabowska, SP nr 4 w Łomży, ,,A jak będę dorosła'' Danuta Wawiłow

40. Julia Kuliś, SP nr 4 w Łomży, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

41. Malwina Sokołowska, SP nr 4 w Łomży, ,,Bal'' Dorota Gellner

42. Wiktoria Myślińska, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Zosia samosia'' Julian Tuwim

43. Julia Kołomyjska, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim

44. Piotr Narolewski, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Igła'' Ludwik Jerzy Kern

45. Magda Jemielita, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Dżońcio'' Julian Tuwim

46. Zuzanna Grabowska, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

47. Aleksander Gorzęba, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży, ,,Po co się uczyć'' Jerzy Jesionowski

48. Lena Głębocka, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży, ,,Królewna Śmieszka'' Magdalena Samozwaniec

49. Patrycja Krajewska, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży, ,,W aeroplanie'' Julian Tuwim

50. Jakub Nieciecki, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży, ,,Stefek burczymucha'' Maria Konopnicka

51. Maja Gronostajska, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży, ,,A jak będę dorosła'' Danuta Wawiłow

52. Izabela Wróblewska, Oddział Przedszkolny w SP nr 9 w Łomży, ,,Przyjęcie'' Dorota Gellner

53. Julia Obrycka, Oddział Przedszkolny w SP nr 9 w Łomży, ,,Kuzynka'' Dorota Gellner

54. Oliwia Saldat, Oddział Przedszkolny w SP nr 9 w Łomży, ,,Dziki taniec'' Dorota Gellner

55. Oliwia Dzbeńska, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ,,Sklep dla żab'' Dorota Gellner

56. Kacper Wądołowski, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ,,Ja'' Joanna Papuzińska

57. Amelia Pruszkowska, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ,,Entliczek-pentliczek'' Jan Brzechwa

58. Kinga Wierzbowska, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Kotek'' Julian Tuwim

59. Karolina Bajno, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Okulary'' Julian Tuwim

60. Aleksandra Ramotowska, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

61. Szymon Sobczyński, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Przedwiośnie'' M.Terlikowska

62. Dominika Siwik, ,,Sukienki Bożenki'' Dorota Gellner

 

2013-04-22 13:34 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - 2013

Szanowni Państwo!

Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu konkurs ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. Jest to konkurs recytatorski dla przedszkolaków. W konkursie może wziąć udział każde dziecko w wieku 5-7 lat.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem Eliminacji Powiatowych obejmujących swoim zasięgiem miasto Łomża i powiat ziemski. Eliminacje Powiatowe odbędą się
w dniu 24.04.2013 r. w sali nr 4 Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, początek godz. 10.00.

 

Każde przedszkole bądź ośrodek kultury może zgłosić nie więcej niż troje dzieci.
Jury wytypuje dwie osoby, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się 14 czerwca w Białymstoku.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 12 kwietnia br. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża, tel. 086 219 01 11, e-mail:rok@4lomza.pl

Kontakt: p. Andrzej Żmuda

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2013-03-01 13:06 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki

Szanowni Państwo!
UWAGA termin eliminacji powiatowych uległ zmianie. Eliminacje powiatowe odbędą się 26 kwietnia br. (piątek) o godzinie 10.00. Miejsce konkursu nie uległo zmianie.
Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu XXVI Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki.'' W Konkursie biorą udział dzieci i młodzież, uczniowie klas I–VI szkół podstawowych.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem eliminacji powiatowych, które odbędą się 26.04.2013 r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy,
ul. Szkolna 23.

 

Do konkursu powiatowego należy zgłaszać łącznie trzy osoby z obydwu kategorii kl. I-III i kl IV-VI wytypowane wcześniej w konkursach gminnych.

Jury wytypuje dwie osoby, jednego wykonawcę w kategorii kl. I – III i jednego wykonawcę w kategorii kl. IV – VI, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się w „Spodkach” WOAK
dn. 16 maja br
.

Zgłoszenia na eliminacje powiatowe należy nadsyłać do dn. 12.04.2013 r. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża

e-mail: rok@4lomza.pl

lub telefonicznie: 086 219 01 11, p. Andrzej Żmuda.

 

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2013-03-01 13:03 Opublikował: Administrator

Baje, bajki, bajeczki – protokół konkursu

PROTOKÓŁ
Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki” – 26.04.2012 r.

 

Komisja oceniająca w składzie:

 

1. Małgorzata Sawicka - Kujawa

2. Izabela Cierpikowska

3. Andrzej Żmuda

 

po wysłuchaniu 28 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody
i wyróżnienia.

 

Nagrody w kategorii kl. I-III

1. Wiktoria Gutowska, SP Jeziorko

2. Paweł Detkiewicz, ZSP Piątnica

3. Monika Szydlik, SP Zbójna

 

Wyróżnienia:

1. Zuzanna Kabacik, GOK Miastkowo


Nagrody w kategorii kl. IV-VI
1. Martyna Wojewoda, SP Dobrzyjałowo
2. Natalia Katarzyna Ceran, SP Podgórze
3. Michał Wierzbowski, SP Wygoda

Wyróżnienia
1. Karolina Męczkowska, SP Dobrzyjałowo
2. Paweł Mikucki, SP Kupiski
3. Błażej Twarowski, SP Wygoda

Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Wiktoria Gutowska, SP Jeziorko

2. Martyna Wojewoda, SP Dobrzyjałowo

który odbędzie się 23 maja 2012 r. (środa) w Białymstoku, ,,Spodki'', ul. Św. Rocha 1, o godz. 10.00.


Zdobywcy pierwszych, drugich i trzecich miejsc oraz wyróżnień otrzymali jedną nagrodę książkową.

Na tym protokół zakończono.

 

 

Piątnica, dn. 26.04.2012 r.

 

2012-04-26 14:58 Opublikował: Administrator

,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - protokół konkursu

PROTOKÓŁ
Konkursu Recytatorskiego ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” – 25.04.2012 r.

 

Komisja oceniająca w składzie:

  1. Andrzej Żmuda

  2. Izabela Cierpikowska

  3. Agnieszka Brzóska-Wieczorek

po wysłuchaniu 44 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

 

Nagrody:

1. Natalia Mazurek

2. Kacper Wądołkowski
3. Zuzanna Zaręba
4. Dawid Świderski

 

Wyróżnienia:

1. Daria Choromańska 2. Olga Borawska 3. Jakub Gosk

4. Anna Sejnowska 5. Błażej Chyl 6. Patryk Szenk


Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Natalia Mazurek

2. Kacper Wądołkowski


Każdy z uczestników konkursu otrzymał jedną nagrodę książkową.

Na tym protokół zakończono.

Łomża, dn. 25.04.2012 r.

 

2012-04-26 13:43 Opublikował: Administrator

Kolejność występów -,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - 25.04.2012

Kolejność występów w Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - 25.04.2012, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży.

 

1. Daria Choromańska, ,,Kanarek'' Dorota Gellner, Oddział Przedszkolny SP w Sławcu

2. Aleksandra Iwaniuk, ,,Bosa osa'' Dorota Gellner, Oddział Przedszkolny SP w Sławcu

3. Sebastian Zawadzki, ,,Zielone światło'' Tadeusz Śliwiak, SP w Jedwabnem Oddział Przedszkolny

4. Paweł Woliński, ,,Najlepszy przyjaciel'' Rafał Wejner, SP w Jedwabnem Oddział Przedszkolny

5. Olga Borawska, ,,Lalki w ogrodzie'' Marta Berowska, SP w Jedwabnem Oddział Przedszkolny

6. Anna Pieńkowska, ,,Pranie'' Maria Konopnicka, ,,Pucu-pucu'', SP w Jedwabnem Oddział Przedszkolny

7. Zuzanna Karolak, ,,Dziwne zwierzę'', Zofia Beszczyńska, Punkt Przedszkolny w Jedwabnem

8. Kajetan Dymko, ,,Felek'' Wiktor Woroszylski, Punkt Przedszkolny w Jedwabnem

9. Oliwia Szmitko, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim, Punkt Przedszkolny w Jedwabnem

10. Izabela Bryszkowska, ,,Dziecko'' Marcin Rybczyński, SP Jedwabne

11. Wiktoria Karwowska, ,,Dama'' Agnieszka Frączek, SP Olszyny

12. Zofia Bogusz, ,,Skarga'' Agnieszka Frączek, SP Olszyny

13. Jakub Gosk, ,,O robaczku w niemodnym kubraczku'' Maria Konopnicka, SP Olszyny

14. Wiktoria Mierzejewska, ,,Od wiosny do wiosny'' Hanna Zdzitowiecka, ZSP Śniadowo

15. Olaf Piątkowski, ,,Przyjście wiosny'' Jan Brzechwa, ZSP Śniadowo

16. Karolina Pieńkowska, ,,Krasnoludki'' Ewa Szelburg-Zarębina, Szkoła Podstawowa w Żelechach

17. Patrycja Goleńska, ,,Kotek'' Julian Tuwim, Oddział Przedszkolny SP w Drozdowie

18. Wiktoria Cieśnicka, ,,Rozmówki'' Barbara Lewandowska, Oddział Przedszkolny SP w Drozdowie

19. Gabriela Dąbrowska, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa, Oddział Przedszkolny SP w Wygodzie

20. Natalia Mazurek, ,,Żuk'' Jan Brzechwa, Oddział Przedszkolny SP w Wygodzie

21. Zuzanna Szyłak, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa, Oddział Przedszkolny SP w Wygodzie

22. Natalia Powichrowska, ,,Tańcowała igła z nitką'' Jan Brzechwa, Oddział Przedszkolny SP w Szczepankowie

23. Julia Modzelewska, ,,Obrażalska'', ,,Chwalipięta'' Irena Suchorzewska, Oddział Przedszkolny SP w Szczepankowie

24. Anna Sejnowska, ,,Podróż'' – Dorota Gellner, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Piątnicy

25. Zuzanna Zaręba, ,,Kaczka'' Dorota Gellner, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Piątnicy

26. Kinga Baranowska, ,,Kłamczucha'', Jan Brzechwa, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

27. Klaudia Bączek, ,,Jak to dobrze być dziewczynką'' Katarzyna Kowalska, Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży

28. Jakub Nieciecki, ,,Jestem Polakiem'' A.Janas, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży

29. Izabela Wróblewska, ,,Barania głowa'' Bogdan Brzeziński, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży

30. Patrycja Krajewska, ,,Bajka o żyrafie'' Wanda Chotomska, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży

31. Kacper Wądołkowski, ,,Bajka o indorze'' Włodzimierz Słobodnik, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łomży

32. Wiktoria Krajewska, ,,Co to jest ekologia'' Danuta Klimkiewicz, Wiesław Drabik, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łomży

34. Dominik Ulatowski, ,,Kto się śmieje?'' Maria Czerkowska, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łomży

35. Błażej Chyl, ,,Jajko'' Jan Brzechwa, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży

36. Dawid Świderski, ,,Leń'' Jan Brzechwa, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży

37. Kamila Popkowska, ,,Sum'' Jan Brzechwa, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży

38. Patryk Szenk, ,,Dżołcio'' Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży

39. Lena Głębocka, ,,Przyjęcie'' Dorota Gellner, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży

40. Natalia Nowicka, ,,Zapach czekolady'' Danuta Wawiłow, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży

41. Aleksandra Zaręba, ,,Na zdrowie'', Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Słoneczko'' w Łomży

42. Kinga Krukowska, ,,Zawody lekkoatletyczne'', Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Słoneczko'' w Łomży

43. Julia Jasińska, ,,Taniec kwiatów'' H. Dworzakówna, Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Słoneczko'' w Łomży

44. Wiktoria Brzóska, ,,Jak to na Mazowszu'' Teofil Lenartowicz, Niepubliczne Przedszkole ,,Wesołe Słoneczko'' w Łomży

45. Joanna Chrobak, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży

46. Błażej Butrymowicz, ,,Ogórek'', Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży

47. Maja Przestrzelska, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży

48. Julia Makowska, ,,Entliczek – Pentliczek'', Jan Brzechwa, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży

49. Karolina Bajno, ,,Niewidzialna plastelina'' Danuta Wawiłow, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży

50. Oliwia Milewska, ,,Dziura w serze'' Wanda Chotomska, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży

 

2012-04-23 09:51 Opublikował: Administrator

Kolejność występów w Konkursie Recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki...” - Piątnica 26.04.2012

Kolejność występów w Konkursie Recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki...” - GOK Piątnica 26.04.2012

Kategoria klasy I - III

1. Monika Szydlik, Szkoła Podstawowa, w Zbójnej, kl. II, ,,Ślimak'' Jan Brzechwa
2. Zuzanna Kabacik, GOK Śniadowo, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa
3. Daniel Sierzputowski, SP Śniadowo, l.8, ,,Sum'' Jan Brzechwa
4. Maciej Jastrzębski, GOK Jedwabne
5. Paulina Modzelewska, SP w Sławcu, kl.III, ,,Grzebień i szczotka'' Jan Brzechwa
6. Kinga Jankowska, SP w Sławcu, kl.III, ,,Spacerek'' Dorota Gellner
7. Paweł Detkiewicz, ZSP w Piątnicy, kl. III, ,,Żuraw i czapla'' Jan Brzechwa
8. Wiktoria Gutowska, SP w Jeziorku, kl. I, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa
9. Natalia Staniszewska, SP w Kupiskach, kl.I, ,,Sama w domu'' Zofia Serdeczna, ,,Asy z pierwszej klasy'' H.Ożogowska
10. Julia Sokołowska, SP w Wygodzie, kl.III, ,,Tajemnicza prządka'' Kalina Jerzykowska
11. Karol Ceran, SP w Podgórzu, kl. III, ,,Pobudka'' Natalia Usenko, ,,Dziki taniec'' Dorota Gellner

 

Kategoria IV - VI
1. Kasandra Ptaszyńska, Szkoła Podstawowa w Zbójnej, kl. VI, ,,Spowiedź z V przykazania'' Marta Klubowicz
2. Ewelina Pianka, Szkoła Podstawowa w Zbójnej, kl V, ,,Narodziny baśni'' Maria Kneier
3. Martyna Grzymała, GOK Miastkowo, ,,Chichopotam'' Agnieszka Frączek
4. Patryk Korytkowski, SP w Śniadowie, ,,Wrona i ser'' Maria Konopnicka
5. Aleksandra Lachowska, SP w Śniadowie, ,,Rzepa'' Julian Tuwim
6. Izabela Grabowska, GOK Jedwabne kl.IV
7. Anna Matlak, SP w Sławcu, kl.V, ,,Zły humorek'' Dorota Gellner
8. Anna Modzelewska, SP w Sławcu, kl.IV, ,,Motyl''
9. Martyna Wojewoda, SP w Dobrzyjałowie, kl. VI, ,,Pa, pa, papuga'' Michał Daniel Mordarski
10. Karolina Męczkowska, SP w Dobrzyjałowie, kl. V, ,,Dunder'' Michał Daniel Mordarski
11. Joanna Moczarska, SP w Kupiskach, kl. VI, ,,Ostatnia lekcja'' Halina Szajerowa, ,,Ziółko'' Maria Terlikowska
12. Paweł Mikucki, SP w Kupiskach, kl. V, ,,Straszny sen'' Maria Terlikowska, ,,Kura'' Łukasz Dębski
13. Błażej Twarowski, SP w Wygodzie, kl. VI, ,,Włos'' Jan Brzechwa
14. Magdalena Zakrzewska, SP w Wygodzie, kl.VI, ,,Bajka o chciwej babie, złym barszczu i mądrej misie'' -
Lucyna Krzemieniecka
15. Dawid Dzwonkowski, SP im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie, ,,Daktyle'' Danuta Wawiłow.

 

2012-04-23 09:47 Opublikował: Administrator

Konkurs recytarorski dla przedszkolaków ,,O złotą różdżkę Dobrej Wróżki'' 2012

Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu konkurs ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. Jest to konkurs recytatorski dla przedszkolaków. W konkursie może wziąć udział każde dziecko w wieku 5-7 lat.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem Eliminacji Powiatowych obejmujących swoim zasięgiem miasto Łomża i powiat ziemski. Eliminacje Powiatowe odbędą się
w dniu 25.04.2012 r. w sali nr 4 Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, początek godz. 10.00.

 

Każde przedszkole bądź ośrodek kultury może zgłosić nie więcej niż troje dzieci.
Jury wytypuje dwie osoby, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się 15 czerwca w Białymstoku.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 13 kwietnia br. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża, tel. 086 219 01 11, e-mail:rok@4lomza.pl

Kontakt: p. Andrzej Żmuda

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2012-03-07 08:51 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki'' 2012

Szanowni Państwo!
Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu XXV Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki.'' W Konkursie biorą udział dzieci i młodzież, uczniowie klas I–VI szkół podstawowych. Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem eliminacji powiatowych, które odbędą się 26.04.2012 r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy,
ul. Szkolna 23.

 

Do konkursu powiatowego należy zgłaszać łącznie trzy osoby z obydwu kategorii kl. I-III i kl IV-VI wytypowane wcześniej w konkursach gminnych.

Jury wytypuje dwie osoby, jednego wykonawcę w kategorii kl. I – III i jednego wykonawcę w kategorii kl. IV – VI, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się w „Spodkach” WOAK
dn. 23 maja br
.

Zgłoszenia na eliminacje powiatowe należy nadsyłać do dn. 13.04.2012 r. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża

e-mail: rok@4lomza.pl

lub telefonicznie: 086 219 01 11, p. Andrzej Żmuda.

Zapraszamy!

Załączniki

  1. Regulamin i karta zgłoszenia
2012-03-07 08:44 Opublikował: Administrator

XXIV Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki...'' - protokół jury

W dniu 28 kwietnia 2011 roku (czwartek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy odbyły się powiatowe eliminacje XXIV Małego Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki''. Spośród recytatorów jury wybrało dwójkę, która reprezentowała będzie nasz powiat na eliminacja wojewódzkich w Białymstoku. Finał odbędzie się 20 maja 2011 roku (piątek) w Białymstoku ,,Spodki'', ul. Św. Rocha 1. Początek godzina 10.00. Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży dziękuje nauczycielom, opiekunom, instruktorom zaangażowanym w realizację konkursu na szczeblu szkolnym i gminnym. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

 

PROTOKÓŁ

Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki” – 28.04.2011 r.

 

Komisja oceniająca w składzie:

 

1. Małgorzata Sawicka - Kujawa

2. Izabela Cierpikowska

3. Andrzej Żmuda

 

po wysłuchaniu 28 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody
i wyróżnienia.

 

Nagrody:

w kategorii kl. I-III w kategorii kl. IV-VI

 

1. nie przyznano 1. Natalia Ceran

2. Karol Ceran 2. Błażej Twarowski

3. Monika Szydlik 3. Kamila Maria Koszykowska

 

 

Wyróżnienia:

 

1. Martyna Grzymała 1. Marcin Kossakowski

2. Magdalena Barcicka 2. Aleksandra Tarnacka
3. Weronika Arnister

 

Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Natalia Ceran

2. Błażej Twarowski

który odbędzie się 20 maja 2011 r. (piątek) w Białymstoku, ,,Spodki'', ul. Św. Rocha 1, o godz. 10.00.


Zdobywcy pierwszych, drugich i trzecich miejsc oraz wyróżnień otrzymali jedną nagrodę książkową.

Na tym protokół zakończono.

 

 

Piątnica, dn. 28.04.2011 r.

 

2011-04-28 14:44 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - werdykt jury

Werdykt jury oceniającego Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'', który odbył się 27 kwietnia 2011 roku w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży.

 

PROTOKÓŁ

Konkursu Recytatorskiego ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” – 27.04.2011 r.

 

Komisja oceniająca w składzie:

  1. Małgorzata Sawicka-Kujawa

  2. Agnieszka Żemek

  3. Andrzej Żmuda

po wysłuchaniu 44 recytatorów, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

 

Nagrody:

1. Paulina Obrycka

2. Jowita Milewska
3. Maciej Popławski
4. Natalia Bieniek
5. Natalia Dobrowolska

 

Wyróżnienia:

1. Aleksandra Piaścik 2. Karolina Zakrzewska 3. Mateusz Filipkowski

4. Aleksandra Kryszpin 5. Patrycja Krajewska 6. Kacper Górski


Do udziału w finale w Białymstoku zakwalifikowano:

1. Paulina Obrycka

2. Jowita Milewska


Każdy z uczestników konkursu otrzymał jedną nagrodę książkową.

Na tym protokół zakończono.

Łomża, dn. 27.04.2011 r.

 

2011-04-27 13:05 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki...'' - kolejność występów - 28.04.2011 - GOK Piątnica

Kolejność występów recytatorów występujących w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki...''
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 25.
Termin: 28 kwietnia 2011 roku. Początek - godzina 10.00.

Kategoria klasy I-III

1. Martyna Grzymała
2. Natalia Wiktorzak
3. Monika Szydlik
4. Daniel Sierzputowski
5. Kinga Jankowska
6. Milena Sierzputowska
7. Ewelina Ferenc
8. Wiktoria Modzelewska
9. Karol Ceran
10. Eryk Kania
11. Magdalena Barcicka
12. Weronika Arnister


Kategoria kasy IV-VI
1. Marceli Gortych
2. Ewelina Pianka
3. Patrycja Kołdys
4. Justyna Mieczkowska
5. Marcin Kossakowski
6. Karolina Kozłowska
7. Aleksandra Lachowska
8. Justyna Długokęcka
9. Wiktoria Choromańska
10. Marlena Skrodzka
11. Michał Wierzbowski
12. Błażej Twarowski
13. Natalia Ceran
14. Kamila Maria Koszykowska
15. Joanna Moczarska
16. Paweł Mikucki
17. Aleksandra Tarnacka
18. Daria Łada

2011-04-26 09:22 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - 27.04.2011

Kolejność występów uczestników konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki'' - eliminacje powiatowe.
Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4
Termin: 27 kwietnia 2011 roku. Początek: godzina 10.00

1.Wiktoria Golińska, 5 lat,
2. Weronika Osiecka, 6 lat
3. Julia Biedrzycka
4. Nikola Wąsowicz
5. Lena Antonina Długołęcka
6. Weronika Janicka
7. Martyna Borawska
8. Paulina Chaberek
9. Sebastian Tabaka
10. Aleksandra Piaścik
11. Patrycja Grabowska
12. Mateusz Michalski
13. Karolina Zakrzewska
14. Karolina Chojnowska
15. Mateusz Filipkowski
16. Julia Monika Lewicka
17. Karolina Pieńkowska
18. Miłosz Zaręba
19. Natalia Grzymała
20. Katarzyna Openchowska
21. Bartosz Frąckiewicz
22. Patrycja Ferenc
23. Mateusz Stepnowski
24. Marta Mikucka
25. Julia Kłys
26. Iwo Grzech
27. Zosia Chorosz
28. Maciej Popławski
29. Julia Krajewska
30. Natalia Bieniek
31. Aleksandra Kryszpin
32. Patrycja Krajewska
33. Igor Kukso
34. Natalia Dobrowolska
35. Nikola Rytelewska
36. Julia Jaskółka
37. Oliwia Dzbeńska
38. Aleksandra Zawadzka
39. Paulina Obrycka
40. Weronika Warda
41. Kacper Górski
42. Katarzyna Kowalewska
43. Dominik Ulatowski
44. Martyna Baczewska
45. Inga Mikołajczyk
46. Krystian Zawalich
47. Jowita Milewska

2011-04-26 09:02 Opublikował: Administrator

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki''

Szanowni Państwo!
Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu konkurs ,,O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. Jest to konkurs recytatorski dla przedszkolaków. W konkursie może wziąć udział każde dziecko w wieku 5-7 lat.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem Eliminacji Powiatowych obejmujących swoim zasięgiem miasto Łomża i powiat ziemski. Eliminacje Powiatowe odbędą się
w dniu 27.04.2010 r. w sali nr 4 Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, początek godz. 10.00. Każde przedszkole bądź ośrodek kultury może zgłosić nie więcej niż troje dzieci.

 

Jury wytypuje dwie osoby, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się 17 czerwca w Białymstoku.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 13 kwietnia br. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża, tel. 086 219 01 11, e-mail:rok@4lomza.pl

Kontakt: p. Andrzej Żmuda

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin konkursu
2011-03-07 15:01 Opublikował: Administrator

XXIV Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki''

Szanowni Państwo!
Wzorem lat ubiegłych proponujemy Państwu XXIV Mały Konkurs Recytatorski ,,Baje,
bajki, bajeczki.'' W Konkursie biorą udział dzieci i młodzież, uczniowie klas I–VI szkół podstawowych.
Regionalny Ośrodek Kultury jest organizatorem eliminacji powiatowych, które odbędą się 28.04.2011 r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy,
ul. Szkolna 23.

 

Do konkursu powiatowego należy zgłaszać łącznie trzy osoby z obydwu kategorii kl. I-III i kl IV-VI wytypowane wcześniej w konkursach gminnych.

Jury wytypuje dwie osoby, jednego wykonawcę w kategorii kl. I – III i jednego wykonawcę w kategorii kl. IV – VI, które będą reprezentować nasz region w wojewódzkim konkursie finałowym, który odbędzie się w „Spodkach” WOAK
dn. 20 maja br
.

Zgłoszenia na eliminacje powiatowe należy nadsyłać do dn. 14.04.2011 r. na adres:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

ul. Małachowskiego 4

18-403 Łomża

e-mail: rok@4lomza.pl

lub telefonicznie: 086 219 01 11, p. Andrzej Żmuda.

 

Zapraszamy!

 

Załączniki

  1. Regulamin konkursu
2011-03-07 14:58 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin