W kategorii kolędujących grup śpiewaczych:
I nagroda – Zespół Śpiewaczy z Turośli
II nagroda – Kobiecy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
III nagroda – Grupa Kolędnicza z Kuzi
W kategorii kolędników śpiewających:
II Nagroda – Hanna Ksepka z Kuzi
W kategorii grajków kolędujących ze skrzypcami:
I nagroda – Kornelia Bielska z Turośli
II nagroda – Julia Lemańska z Turośli
III nagroda – Natalia Zadroga z Turośli
Wyróżnienie:
– Karolina Nicewicz z Turośli
– Zofia Muzyk z Turośli
W kategorii grajków kolędujących z harmonią pedałową:
I nagroda – nie przyznano
II nagroda – Adam Sadłowski z Turośli
– Karol Saciłowski z Turośli
– Karol Sadłowski z Turośli
III nagroda – Mateusz Dziczek z Dobrego Lasu
Łomża dn. 08.02.2021 r.
po wysłuchaniu 71 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
w kategorii przedszkolaków
I Nagroda – Aleksandra Sokołowska
II Nagroda – Marcel Pawłowski
III Nagroda – Gabriela Okuniewska
Wyróżnienie – Maja Dużyńska
Wyróżnienie – Aleksandra Rogowska
Wyróżnienie – Adrian Mroczkowski
Wyróżnienie – Zespół ,,Aniołeczki''
w kategorii klas I-III
I Nagroda – Katarzyna Openchowska
II Nagroda – Sylwia Filter
II Nagroda – Julia Majewska
III Nagroda – Weronika Żelazna
Wyróżnienie – Weronika Łada
Wyróżnienie – Maja Męczkowska
Wyróżnienie – Marta Sobocińska
w kategorii klas IV-VI
I Nagroda – Damian Śliwiński
II Nagroda – Izabela Modzelewska
II Nagroda – Anita Steczkowska
III Nagroda – Aleksandra Wykowska
Wyróżnienie – Natalia Szabłowska
Wyróżnienie – Laura Narolewska i Oliwia Malinowska
Wyróżnienie – Urszula Sulkowska i Franek Przybylski
w kategorii klas gimnazjalnych i szkół średnich
I Nagroda – Julia Tomaszewska
II Nagroda – Alicja Kopczewska
III Nagroda – Aleksandra Suproń
III Nagroda – Wiktoria Perzanowska
Wyróżnienie – Malwina Cholewicka
Wyróżnienie – Barbara Tarczewska
Wyróżnienie – Katarzyna Borkowska
Na tym protokół zakończono.
Łomża, dn. 07.12.2014
I Kategoria: Przedszkola, dzieci w wieku 4-6 lat godz. 11.00-12.00
Maja Dużyńska, lat 6, PP. Nr.9 Ł-ża, „Święty Mikołaj”
Adrian Mroczkowski, lat 6, O.P.SP. Nr. 2 Ł-ża, „Siedem Reniferów”
Nikola Kozłowska, lat 6, NP. Wesołe Słoneczko Ł-ża, „To są święta”
Maja Niksa, lat 6, ROK Ł-ża, „Świeć gwiazdeczko”
Gabriela Okuniewska, lat 6, SP. Nr. 5 Ł-ża, „Złota gwiazdka”
Zuzanna Jakubiak, lat 6, SP w Kupiskach, „Bosy pastuszek”
Julia Ciemniewska, lat 6, O.P.SP. Nr.2 Ł-ża, „Już blisko kolęda”
Judyta Kuczyńska, lat 6, PP. Nr.10 Ł-ża, „Gwiazdy tańczyły”
Lena Grochowska, lat 5, PP. Nr.9 Ł-ża, „Przyjdź do mnie mały Jezusiku”
Amelia Kalinowska, lat 5, PP. „Wesołe Słoneczko” Ł-ża, „Złota gwiazdka”
Aleksandra Rogowska, lat 6, SP. Nr.5 Ł-ża, „Lulaj Go, Matko”
Marcel Pawłowski, lat 6, OP. SP. Nr.2 Ł-ża, „Bosy pastuszek”
Aleksandra Sokołowska, lat 6, ROK Ł-żą, „Jadą kolędnicy”
Magdalena Kalinowska, lat 5, PP. Nr. 9 Ł-ża, „Zostań Jezu mym braciszkiem”
Zespół „Aniołeczki”, SP.Nr.9 Ł-ża, „Świeć gwiazdeczko”
Hanna Ołdakowska, Maja Niksa, Kinga Wykowska
Przerwa ok 15 min
II Kategoria: Klas I-III , dzieci w wieku 7 - 9 lat ok. godz.12.15-13.15
Anna Łada, kl. II Sp. Nr 2 Ł-ża, „Bosy Pastuszek”
Wiktoria Zalewska, kl. I, SP.Nr.5 Ł-ża, „Święty Mikołaj”
Sylwia Filter, kl. III, SP w Jedwabnem, „Bądź Wielki Boże Dziecięciem”
Weronika Łada, kl. III. ROK Ł-ża, „Świąteczny Rock and Roll”
Maria Jankowska, kl. I SP. w Kupiskach, „Nie płacz Jezu”
Maja Męczkowska, kl. II MDK- DŚT Ł-ża, „Uboga Stajenka”
Nicole Daniło, kl. III SP.Nr. 5 Ł-ża, „Wigilia”
Katarzyna Openchowska, kl. III, Rok Ł-ża, „Gwiazdki świecą nad stajenką”
Paulina Żelazna, kl. I, SP w Kupiskach, „Gdy pierwsza na niebie”
Julia Smugarzewska, kl. I SP. Nr.2 Ł-ża, „Święty Mikołaj”
Martyna Truskolaska, kl. III, MDK DŚT Ł-ża, „Świąteczny czas”
Gabriela Szczubełek, kl. I Sp. Nr.5 Ł-ża, „Bosy pastuszek”
Weronika Żelezna, kl. III Sp w Kupiskach, „Święta, święta, święta”
Julia Majewska, kl. III Rok Ł-ża, „Najmilszy święty”
Marta Sobocińska, kl. II SP. Nr. 5 Ł-ża, „Jam jest dudka”
Wiktoria Świątkowska, kl. II, Stowarzyszenie „Ja i Ty”. „Ding dong, ding dong”
Wiktoria Cieśnicka i Amelia Cieśnicka, SP Drozdowo, ,,Zagraj dziecku kołysankę''
Obrady jury, wręczenie nagród w Kat. I i II ok 30 min
III Kategoria: Klas IV-VI, dzieci w wieku 10-12 lat ok godz. 13.40-14.40
Roksana Smugarzewska, kl. IV SP. NR. 2 Ł-ża, „Zima wita nas i świąt czas”
Natalia Szabłowska, kl. IV SP. Śniadowo, „Gwiazdki świecą nad stajenką”
Urszula Sulkowska, kl. V, MDK DŚT Ł-ża, „Ding Dong”
Anita Steczkowska, kl. IV Rok Ł-ża, „Świąteczny śnieg”
Klaudia Zawadzka, kl. VI SP w Jedwabnem, „Luli, luli nocą”
Katarzyna Kamińska, kl. VI SP Podgórze, „Wigilia”
Julia Witkowska, kl. V, ZSP w Piątnicy, „Nad Betlejem”
Emilia Lutostańska, kl. V MDK DŚT Ł-ża, „Pierwsza gwiazdka”
Aleksandra Wykowska, kl. IV SP. Nr.2 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”
Damian Śliwiński, kl. V Rok Ł-ża, „Biały śnieg i ty”
Martyna Karwowska, kl. VI SP w Jedwabnem, „Wyśpiewamy Ci Dziecinko”
Izabela Jastrzębska, kl. IV SP. Nr 10 Ł-ża, „Święta, Święta”
Patrycja Grabowska, kl. IV SP w Wygodzie, „Pada śnieg”
Franek Przybylski, kl. V, MDK DŚT Ł-ża, „Jingle Bell Rock”
Maja Karwowska, kl. V MDK DŚT Ł-ża, „To już święta”
Izabela Modzelewska, kl. V, SP. Nr.5 Ł-ża, „Bo Mikołaj jedzie tu znów”
Olga Zapert, kl. VI SP w Jedwabnem, „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”
Aleksandra Jastrzębska, kl. V, SP. W Wygodzie, „Całą noc padał śnieg”
Joanna Truskolaska, kl. V SP. Nr.4 Ł-ża, „Najmilszy Święty”
Laura Narolewska, Oliwia Malinowska, Rok Ł-ża, „Kolęda dwóch serc”
Urszula Sulkowska i Franek Przybylski , Mdk Dśt Ł-ża, „Kłopoty ze śniegiem”
Przerwa ok 20 min
IV Kategoria: Gimnazja, Szkoły Średnie godz. 15.00-16.00
Dominika Żebrowska, kl. III PG NR 9 Ł-ża, „Wigilia dla wędrowca”
Patryk Śliwiński, III PG. Nr.6 Ł-ża, „Merry Christmasn Everyone”
Justyna Piątek, kl. III PG. Nr. 1 Ł-ża, „Jingle bell rock”
Weronika Lewkowska, kl. I Gim. Katolickie Ł-ża, „Jadę na święta”
Wiktoria Perzanowska, kl. II Rok Ł-ża,
Aleksandra Raszczyk, kl. II Gim. Katolickie Ł-ża, „Oddajcie mu pokłon”
Malwina Cholewicka, kl. III Gim., Mdk Dśt Ł-ża, „Kiedy nam do siebie bliżej”
Joanna Dłużniewska, kl. III PG NR 1 Ł-ża, „ Na całej połaci śnieg”
Aleksandra Maliszewska, kl. II Gim. Katolickie, „Biały śnieg i Ty”
Marlena Pieńkowska, Rok Ł-ża, „All I want for Christmas”
Natalia Chmielewska, kl. PG Nr. 1 Ł-ża, „Kto wie”
Alicja Kopczewska kl. II, Rok Ł-ża,
Julia Tomaszewska, ZSWiO nr. 7 Ł-ża, „Ucichłeś Jezuleńku”
Paulina Puchała,kl. I ALO Ł-ża, „Jingle bell rock”
Nikola Lipska, kl. III, Bursa Szkolna Nr 3 Ł-ża, „Piosenka na święta”
Barbara Tarczewska, kl. I , I LO Ł-ża, „Pastuszkowie grajcie mu”
Kamil Kowalczyk, kl. III, III LO Ł-ża,
Justyna Zaręba, kl. II, II LO Ł-ża, „Moja pastorałka”
Natalia Ewelina Wysocka, kl. II, II LO Ł-ża,
Przemysław Piotrowski, kl. I LO, Mdk Dśt Ł-ża, „Zimowy sen”
Obrady jury, wręczenie nagród w Kat.III i IV ok 30 min
Przypominamy o akredytacji konkursowej ( 10 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 07.12.2014
Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.
Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek – Pawczyńska tel. 86 2190 -111
Patronat honorowy:
Starosta Łomżyński - Lecha Marek Szabłowski
Zadanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu:
- Starostwa Powiatowego w Łomży
- Urzędu Miejskiego w Łomży
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Regulamin i karta zgłoszenie na IV Festiwal Piosenki Świątecznej ,,Gwiazdkowe Nutki 2014'' w załączniku.