ROK

./i/slide20.jpg ./i/slide_11.jpg ./i/slide_24.jpg ./i/slide_31.jpg ./i/slide_16.jpg

Triumf tancerzy z AKAT-u w Augustowie

W sobotę 17 grudnia 2016 r. w Augustowie odbył się XX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar ”Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne i sportowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowane pod czujnym okiem przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary taneczne z AKAT-u kolejny raz pokazały, że rok 2016 jest bardzo bogaty w sukcesy, osiągnięcia taneczne i wyższe klasy taneczne kolejnych par. Kolejny raz łomżyńscy tancerze awansowali do finałów zdobywając puchary i wiele miejsc medalowych.
Łomżyniacy pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności taneczne zwyciężając w kilku kategoriach tanecznych i zdobywając kilka miejsc na podium. Na uwagę zasługuje, że kolejne pary taneczne awansowały do wyższych klas tanecznych, co było ukoronowaniem świetnego występu łomżyniaków i dobrym prognostykiem na rok 2017 .

 

Pary sportowe

- Zdobywcy najwyższej klasy tanecznej A w tańcach latynoamerykańskich

Patryk Plona i Mariola Orzoł w kategorii pow. 15 lat

- Mateusz Krakowiecki i Zuzanna Święcka wyższą klasę B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

- Bartosz Folga i Klaudia Plona wyższą klasę taneczna D

 

Pary rekreacyjne

- Klasę E w kategorii 12-13 lat zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

- Klasę F w kategorii 12-13 lat zdobyła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

Przeklasyfikowanie do wyższej klasy tanecznej E otrzymały :

- Aleksander Modzelewski i Pola Grzech

- Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

- Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

- Jakub Barszcz i Zuzanna Poteraj

- Darek Dziekoński i Natalia Mieczkowska

- Andrzej Konopka i Zuzanna Tomczyk

W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły miejsca:

- w kategorii do 7 lat klasa H

I miejsce zajęła para Igor Darmetko i Natalia Wysocka

I miejsce zajęła para Adam Puławski i Laura Białucha

 

- w kategorii 8-9 lat klasa H

I miejsce zajęła para Alan Olender i Natalia Chmielewska

 

- w kategorii 8-9 lat klasa G

I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna

 

- w kategorii do 8-9 lat klasa F

III miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko

IV miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Nikola Dołęga

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Adam Konopka i Magdalena Jemielita

I miejsce zajęła para Mikołaj Fabiszewski i Kamila Zabora

I miejsce zajęła para Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska

II miejsce zajęła para Mikołaj Wróblewski i Zuzanna Ramotowska

II miejsce zajęła para Maciej Samborski i Agnieszka Jemielity

III miejsce zajęła para Mateusz Maczewski i Zofia Gryglik

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Magdalena Kuczewska

III miejsce zajęła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk

IV miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska

V miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce i wyższą klasę taneczną E zdobyła para Jakub Puławski i Iga Domitrz

II miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Anna Krynica

 

- w kategorii 12-13 lat klasa F

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa F

I miejsce zajęła Aleksandre Modzelewski i Pola Grzech

I miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Laura Narolewska

I miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska

II miejsce zajęła para Dariusz Dziekoński i Natalia Mieczkowska

II miejsce zajęła para Jakub Barszcz i Zuzanna Poteraj

II miejsce zajęła para Andrzej Konopka i Zuzanna Tomczyk

 

- w kategorii solistek młodszych do 11 lat klasa G

I miejsce zajęły Kamila Zabora, Zuzanna Ramotowska, Magda Jemielita, Julia Szmit, Agnieszka Jemielity

II miejsce zajęły Zofia Gryglik, Zofia Faryna,

 

- w kategorii solistek starszych klas G

II miejsce zajęły Aleksandra Chmielewska, Anna Krynica, Iga Domitrz

 

W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych

 

- w kategorii 10-11 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska

V miejsce zajęła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Bartosz Folga i Klaudia Plona

VI miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

 

- w kategorii open 14 -15 lat

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B zdobyła para Mateusz Krakowiecki i Zuzanna Święcka

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do najwyższej klasy tanecznej A zdobyła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

V miejsce w tańca latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

 

- w kategorii po. 15 lat open klas A i S

IV miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para

Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Plona i Mariola Orzoł

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego turnieju

 

2016-12-18 10:21 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin