ROK

./i/slide_20.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide_32.jpg ./i/slide_11.jpg ./i/slide_24.jpg

XXX Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich 2023 - kolejność występów

Kolejność występów w XXX Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kurpiowskich Nowogród 2023

 

1. Kapela Grzesia z Suska Nowego
2. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Turośli
3. Henryk Kulesza z Lelisa
4. Julia Lemańska z Turośli – skrzypce
5. Amelia Kobus
6. Kapela Łysozianie z Łysych
7. Integracyjny Zespół Folklorystyczny Szansa z Zambrowa
8. Władysław Gwiazda z Wolkowych
9. Karolina Nicewicz z Turośli – skrzypce
10. Zespół Pieśni i Tańca Kurpie z Rozóg
11. Marcelina Pokora z Wykrotu
12. Poziomecki z Wykrotu
13. Urszula Filipkowska z Łomży
14. Natalia Zadroga z Turośli – skrzypce
15. Regionalny Zespół Ludowy Karniewiacy z Karniewa
16. Oliwia Duda z Wydmus
17. Zespół Pieśni i Tańca Mała Ziemia Łosicka z Łosic
18. Anna Rybińska z Rozóg
19. Kapela z zespołu Pod Borem z Zawad
20. Aleksandra Gawrych z Kuzi
21. Michał Olchowik z Łomży - harmonia pedałowa
22. Emilia Gawrych z Kuzi
23. Zespół śpiewaczy z Turośli
24. Natalia Kowalczyk z Kuzi
25. Hanna Horoszewska z Łomży - gawędziarze ludowi
26. Zespół Pieśni i Tańca Kurpie z Rozóg
27. Eugenia Kuliś z Turośl – solistka śpiewaczka ludowa
28. Diana Stęcel z Rozóg – skrzypce
29. Zofia Piasta z Nowogrodu – gawędziarze ludowi
30. Warmińska Kuźnia z Czerwonki
31. Dawid Sutkowski z Turośli –harmonia pedałowa
32. Andrzej Dobrzyński z Baranowa – soliści śpiewacy ludowi
33. Zofia Samełko ze Zbójnej – gawędziarze ludowi
34. Zespół Regionalny Myszyniec
35. Kornelia Bielska z Turośli – skrzypce
36. Ryszard Maniurski z Turośli – harmonia pedałowa
37. Anna Zaborowska z Białej Piskiej – soliści śpiewacy ludowi
38. Dawid Kowalczyk z Kuzi – gawędziarze ludowi
39. Kurpiowszczyzna Senior z Myszyńca – zespoły śpiewacze
40. Zespół folklorystyczny Turoślanie z Turośli
41. Dawid Ciecierski z Turośli - harmonia pedałowa
42. Oliwia Duda z Wydmus – gawędziarze ludowi
43. Malwina Śniadach z Wykrotu – gawędziarze ludowi
44. Para taneczna Bożena Kaczmarczyk Jerzy Łukowski z Rozóg
45. Jakub Mikołajczyk z Wykrotu – gawędziarz ludowy
46. Hanna Ksepka z Kuzi – soliści śpiewacy ludowi
47. Daniel Cwalina z Nowogrodu – skrzypce
48. Kobiecy Zespół Śpiewaczy z Kuzi
49. Wojciech Fossa z Wykrotu – gawędziarze ludowi
50. Grzegorz Chorążewicz z Suska Nowego - harmonia pedałowa
51. Bartosz Wawrzyniak z Dębnik – gawędziarze ludowi
52. Czesław Czyż z Osztyna – harmonia pedałowa
53. Kobiecy Zespół śpiewaczy z Nowogrodu
54. Piotr Gołaś z Myszyńca – harmonia pedałowa
55. Weronika Zyśk z Wolkowych – soliści śpiewacy ludowi
56. Męski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
57. Karolina Michalak z Rozóg – skrzypce
58. Agnieszka Zielewicz z Łomży - soliści śpiewacy ludowi
59. Oliwier Tański z Zawad – harmonia pedałowa
60. Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
61. Stanisław Archacki z Myszyńca - soliści śpiewacy ludowi
62. Aurelia Kulas z Rozóg - skrzypce
63. Irena Bojarska z Czerwonki – soliści śpiewacy ludowi
64. Para taneczna Sabina Kulesza Romuald Kaczmarczyk z Rozóg
65. Paweł Dąbkowski z Łomży – soliści śpiewacy ludowi
66. Łucja Wiśniewska z Wykrotu – skrzypce
67. Łucja Warych z Myszyńca – soliści śpiewacy ludowi
68. Nadia Jędrzejczyk z Cięćk – skrzypce
69. Krystyna Pawelczyk z Myszyńca - soliści śpiewacy ludowi
70. Paweł Dąbkowski z Łomży – skrzypce
71. Zofia Drężek z Myszyńca - skrzypce
72. Edyta Grzybowska z Czerwonki – soliści śpiewacy ludowi
73. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
74. Michalina Dąbkowska z Rozóg – soliści śpiewacy ludowi
75. Daniela Dąbrowska z Miastkowa – soliści śpiewacy ludowi


Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego




Współorganizatorzy:




Storostwo Powiatowe w Łomży





Urząd Miejski w Nowogrodzie





Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie





Muzeum - Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie






Urząd Gminy Zbójna
Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej





Fundacja Sztuk i Dialogu





Związek Kurpiów



SPONSOR STRATEGICZNY - OSM PIĄTNICA


OSM PIĄTNICA - PRODUCENT NAJLEPSZEGO SERKA WIEJSKIEGO





Pomocy finansowej udzielili:






Starostwo Powiatowe w Łomży





Urząd Miejski w Nowogrodzie





Sponsorzy i partnerzy:
















OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NOWOGRODZIE


KZB NOWOGRÓD


OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MĄTWICY







PARTNER WOJEWÓDZTWO PODLASKIE







WSPÓŁORGANIZATOR PRZEDSIĘWZIĘCIA








Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

2023-06-12 14:36 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego

ul. Małachowskiego 4, tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl

Ogólny numer konta ROK Łomża
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010

Wpłaty ZAJĘCIA GRY NA INSTRUMENCIE
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 55 8762 0009 0003 3095 2000 0010

Numer konta wpłaty ZAJĘCIA WOKALNE
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
29 8762 0009 0003 3095 2000 0090

Numer konta wpłaty ZAJĘCIA ZPiT ŁOMŻA i ZAJĘCIA BALETU
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 50 8762 0009 0003 3095 2000 0100

Numer konta wpłaty ZAJĘCIA PLASTYCZNE
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy 71 8762 0009 0003 3095 2000 0110