ROK

./i/slide15.jpg ./i/slide_33.jpg ./i/slide_25.jpg ./i/slide20.jpg ./i/slide_34.jpg

IX Festiwal Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki Kolejność występów – 14.12.2019 r.

IX Festiwal Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki
Kolejność występów – 14.12.2019 r.

Równolegle od godz. 10.00 w sali 102 odbywają się warsztaty wokalno-gitarowe dla dzieci od lat 11 z Jarosławem Chojnackim. Serdecznie Zapraszamy. Finalny koncert podsumowujący warsztaty odbędzie się przed ogłoszeniem wyników ostatnich kategorii ok godz. 14.00.

 

Przedszkola, godz.10.00

 

1. Lena Wysocka, lat 6, PP.15 Łomża, Święta, Święta

2. Wiktoria Kusaj, lat 6, PP. NR 15 Łomża, Maleńki cud

3. Alan Kanicki, lat 5, PP.NR.P Łomża, Nie płacz Jezu

4. Oliwia Sokalska, lat 4, PP.Nr.9 Łomża, Renifery ciągną sanie

5. Natalia Chojnowska, lat 5, PP.Nr.9 Łomża, Bosy pastuszek

6. Laura Kraszewska, lat 6, Odział Przedszkolny SP. Nr. 9 Świeć Gwiazdeczko

7. Tymoteusz Kowalewski, lat 5, ZSP w Piątnicy, Nie płacz Jezu

8. Antoni Kamiński, lat 5, ZSP w Piątnicy, Tylko jedna jest taka noc

9. Kacper Frączek, lat 5, PP. Nr 15 Łomża, Bosy Pastuszek

10. Ewa Czornak, lat 6, Sp. Nr 9 Odział O, A Mikołaj Pędzi

11. Gabriela Wierciszewska, lat 4, PP. Nr 4 Łomża, Idzie, idzie Mikołaj

12. Aleksandra Zejer, lat 4, PP NR. 4 Łomża , Nie płacz Jezu

13. Oliwia Dziekońska, lat 6, PP.Nr 4 Łomża, Maleńki Cud

14. Wiktoria Nieszczółkowska, PP. NR 8 Łomża, Bosy pastuszek

15. Dominika Bieńkowska i Dominik Bajkiewicz, PP. Nr. 10 Łomża, Gdzie twoje miejsce?

16. Anna Rutkowska, lat 5, PP Jedwabne, Gwiazdki świeca nad stajenką

17. Zespół Aniołki: Julita Skorupska, Wiktoria Filipkowska, Oliwia Wąsowicz, Anna Rydzewska, Anna Rutkowska, lat 5 Jedwabne, Gdy śliczna Panna

 

kl. I-III godz. 11.00

 

1. Anna Trzeciak, lat 8, kl. II, Sp.Nr.9 Łomża, Bosy pastuszek

2. Lena Fabiszewska, lat 9, kl. III, SP.Nr.9 Łomża, Zaśnij Dziecino

3. Maja Krzyna, lat 8, kl II, Sp.Nr.5 Łomża, A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna

4. Olga Szlesińska, lat 9 kl III, Łomża, Zima tuż

5. Lena Błaszczak, lat 7, kl I Sp Jedwabne, Bosy Pastuszek

6. Lena Krzynówek, lat 8, kl II, GOK Zbójna, Pastorałka od serca do ucha

7. Dominika Szabłowska, lat 8 kl. II, Sp Konarzyce, Mroźna cisza

8. Sebastian Bąbel, lat 9 kl. III, Sp. Nr9 Łomża, Zagraj dziecku kołysankę

9. Aniela Narolewska, lat 8 kl. II, Łomża, Jadą kolędnicy

10. Laura Szmitko, kl II lat 7, Jedwabne, A wczora z wieczora

11. Maja Jarmułowicz, lat 8 kl II, Sp.Nr. 9 Łomża, Cicho, cicho, pastuszkowie

12. Zuzanna Darda, lat 7, kl. I, Babci zegar

13. Oliwia Szydlik, lat 8 kl II, Łomża, Święta to czas niespodzianek

14. Kornelia Jarnutowska, kl III, SP w Jarnutach, Leć kolędo leć

15. Kalina Marek, lat 7 kl I, SP nR 1 Łomża, Swing zimowy

16. Anastazja Duchnowska, lat 9 kl. III, Sp Nr 9, A to komu aniołkowie

17. Oliwia Winiarek, lat 7 kl I Sp Jeziorko, A tu już święta

18. Anna Dziewa, lat 8 kl. II Łomża, Świąteczny śnieg

19. Magdalena Wysk, lat 7 kl. I, Sp. Jeziorko, Maleńka miłość

20. Patrycja Jankowska, kl. II lat 8, Sp Śniadowo, Gdy pierwsza gwiazdka zjawi się

21. Zofia Łucja Jasińska, kl. II lat 8, Jedwabne, Uciekali

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW PRZESZKOLA KLASY I-III

 

kl. IV-VI godz. 12.30

 

1. Weronika Puchała, lat 10, kl IV, SP Zbójna, Kołysanka dla Jezuska

2. Zuzanna i Aleksandra Skopek, kl. IV, II, Kupiski Stare, Święta Święta

3. Julia Ciszewska, lat 12, kl. VI, Sp Przytuły, A kto wie

4. Oliwia Szmitko, kl. VI lat 12, Sp Jedwabne, Noel

5. Nikola Wiśniewska, lat 12 kl. VI, Sp Jedwabne, Święta w nas

6. Kinga Bagińska, lat 12, kl VI, Sp Jedwabne, Maleńka miłość

7. Duet wokalny Zoma: Zofia Brulińska, Marta Długokęcka, lat 10, kl V, SP Śniadowo, Aniołowie z naszych pól

8. Aleksandra Szmitko, lat 10 kl V, Jedwabne, Święta to czas niespodzianek

9. Dominika Pogroszewska, kl IV lat 10, Wizna, Cicha noc

10. Aleksandra Sokołowska, kl. VI lat 12, Moja pastorałka

11. Judyta Kuczyńska, lat 11 kl V, Sp. Nr 9, Cicho, cicho pastuszkowie

12. Maja Niksa, lat 11, kl V, Łomża, Święta, Święta

13. Konrad Kowalewski, lat 12 kl VI, Sp Śniadowo, Merry Christmas everyone

14. Eliza Szmitko, lat 10, kl V Sp Jedwabne, Pastorałka od serca do ucha

 

 

kl. VII-VIII godz. 13.30

 

1. Aleksandra Święszkowska, lat 13, kl VII, SP Przytuły, Jakieś światło

2. Wiktoria Rutkowska, lat 14, kl VIII, Sp. Nr 9, Kiedy nam do siebie bliżej

3. Katarzyna Boguska, kl VII lat 12, Jarnuty, Cicho, cicho pastuszkowie

4. Michał Waniewski, lat 13, kl VII, Jeziorko, Wigilia dla wędrowca

5. Monika Mieczkowska, lat 13, kl VIII, Sp. Przytuły, Cicha noc nad Palestyną

6. Wiktoria Zapert, lat 14, kl VIII, Jedwabne, Rocking around

7. Anna Pieńkowska, lat 14, kl VIII Jedwabne, Dla niego cały świat

8. Sylwia Filter, lat 14, kl VIII Jedwabne, Santa Baby

9. Zespół Łomża, lat 13,14 kl VII, Łomża, Ding Dong

Aleksandra Wawrzyniak, Otylia Perzanowska, Wiktoria Śmiarowska, Aleksandra Godlewska

 

UWAGA!!!

W przypadku nie pojawienia się kilku osób z kategorii VII-VIII organizatorzy mogą połączyć kategorię IV-VI i VII- VIII w jedną IV-VIII !!!

 

GODZ. 14.00 RECITAL JAROSŁAWA CHOJNACKIEGO WRAZ Z UCZESTNIKAMI WARSZTATÓW WOKALNO-GITAROWYCH.

 

OK. godz 14.30 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

Przypominamy o akredytacji konkursowej (10 zł) i o przygotowanym odpowiednio podkładzie muzycznym w formie MP 3.

 

 

 

2019-12-10 10:38 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin