XXVI Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej- Scena Młodych Wokalistów
23.11.2018 godz. 16.00 PIĄTEK
1. |
Maja Krzyna |
SP Nr 5 Łomża |
Lat 7 kl. I |
„Nad łąką złote słonko” |
2. |
Amelia Piotrowska |
ZS w Wiźnie |
Lat 8, kl,.II |
„Kocham Cie Ti amo j, tę” |
3. |
Dominika Pogroszewska |
Wizna, lat 9 |
Lat, kl. III |
„Meluzyna” |
4. |
Aleksander Szymański |
SP Nr 4 Łomża |
Lat 8, kl. II |
„Rowerowa wycieczka” |
5. |
Wiktoria Karpińska |
Łomża |
Lat 8, kl II |
,,Rytm i melodia' |
6. |
Lena Krzynówek |
GOK Zbójna |
Lat 7 kl. I |
„Pomaluj cały świat” |
7. |
Maja Jarmułowicz |
SP Nr 9 Łomża |
Lat 7, kl I |
„Obiecuję” |
8. |
Olga Szlesińska |
Łomża |
Lat 8, kl II |
„Jestem kotem” |
9. |
Katarzyna Dziedzicka |
SP Kupiski |
Lat 9, kl III |
„Żyj do przodu” |
10. |
Zuzanna Skopek |
SP Kupiski |
Lat 9, kl III |
„Drzwi do kariery” |
11. |
Ania Dziewa |
Łomża |
Lat 8 kl. II |
„Myszka” |
12. |
Aleksandra Skopek |
Kupiski |
Lat 7, kl I |
„Puszek Okruszek” |
13 |
Weronika Puchała |
GOK Zbójna |
lat 10, kl. III |
„Drzwi do kariery” |
14 |
Aniela Narolewska |
Łomża |
Lat 7 kl. I |
„Co to jest Niepodległość” |
15 |
Pola Galińska |
Łomża SP nr 9 |
Lat 8, kl II |
„Rytm i melodia” |
16 |
Anna Przybylska |
Szkoły Katolickie Łomża |
Lat 7, kl I |
„Drzwi do kariery” |
17 |
Aleksandra Tyborowska, Laura Strzyż |
SP Nr 9 |
Lat 7 , kl I |
„Tęcza” |
17.20
Kl IV-VI
1. |
Gabrysia Zubrzycka |
Łomża |
Lat 11 kl V |
„Żyj” |
2. |
Mateusz Konik |
SP Nr 1 Łomża |
Lat 10, kl V |
„Zimny drań” |
3. |
Natalia Gryc |
Łomża MDK |
Lat 9, kl IV |
„Przyjaciel od zaraz” |
4. |
Błażej Rafałowski |
KK Łomża |
Lat 12 kl VI |
„Małomiasteczkowy” |
5. |
Natalia Puławska |
Łomża |
Lat 12, kl. VI |
,,Mała apokalipsa' |
6. |
Karolina Gołaś |
GOK Jedwabne |
Lat 12 kl VI |
„Tyle słońca w całym mieście” |
7. |
Dawid Sokołowski |
MDK Łomża |
Lat 12 kl. VI |
„Te myśli” |
8. |
Zofia Brulińska |
ZSP Śniadowo |
Lat 9 kl IV |
„Był raz sobie strach na wróble” |
9. |
Nikola Kotowska |
SP Drozdowo |
Lat 11 kl V |
„Rozkwitały Pąki białych róż” |
10 |
Michał Waniewski |
Jeziorko |
Lat 11 kl. V |
„Zawsze gdzieś” |
11 |
Małgorzata Piszczatowska |
SP Śniadowo |
Lat 12 kl VI |
„Kapelusze” |
12 |
Wiktoria Mańko |
SP Nr 1 Łomża |
Lat 11 kl V |
„Świat to muzyka” |
13 |
Maja Niksa |
Łomża |
Lat 10 kl IV |
„Moja koleżanka” |
14 |
Marta Długokęcka |
SP Śniadowo |
Lat 9 kl IV |
„Dyrygent” |
15 |
Nikola Góralczyk |
SP Nr 1 Łomża |
Lat 11 kl V |
„Rudy rydz” |
16 |
Daniel Gołaś |
GOK Jedwabne |
lat. 10, kl. IV |
„Ojczyzno ma” |
17 |
Aleksandra Sokołowska |
Łomża |
Lat 11, kl V |
„Ada to niewypada” |
18 |
Julia Karwowska |
MDK Łomża |
Lat 11 VI |
„Mała pocieszanka” |
19 |
Patrycja Chyl |
SP Nr 4 Łomża |
Lat 11. kl V |
„Granda” |
20 |
Marcel i Dominik Pawłowscy |
Łomża |
Lat 10, kl IV |
„Zimny drań” |
21 |
Magdalena Dobrzańska |
Łomża |
Lat 10, kl IV |
„Cierpliwie czekam” |
22 |
Aleksandra Pstrągowska |
Śniadowo |
Lat. 12, kl VI |
„Mój dom” |
24.11.2018 SOBOTA
Godz. 10.00- Piosenka anglojęzyczna
1.Amelia Borusiewicz, lat 13, „Fake Happy Paramore”
2.Emilia Sobocińska, lat 15, „Mamma Knows Best”
3.Paulina Chyl, lat 13, „When I was Your Man”
4.Damian Śliwiński, lat 15, „Fly me to the moon”
5.Paula Rafałowska, lat 16, „Swing Supreme”
6.Dominik Bajorek, lat 18, Tears in heven”
7.Urszula Sulkowska, lat 15, „Milion reasons”
8.Mateusz Niksa, lat 15, „Please dont stop the music”
9.Laura Narolewska, lat 16, „People help the people”
10.Ewelina Targońska, lat 17, „If Aint got you”
11.Zofia Trojanowska, lat 16, „My One and Only Love'
12.Aleksandra Grądzka, lat 16, „All I want”
Ogłoszenie wyników w kategorii piosenki anglojęzycznej, wręczenie nagród
11.30
1. |
Amelia Borusiewicz |
KK Łomża |
Lat 13 kl VII |
„Nieznajomy” |
2. |
Weronika Łada |
SP Nr 5 Łomża |
Lat 13 kl VII |
„Kocham Cię życia |
3. |
Victoria Siwik |
SP Nr 9 Łomża |
Lat 15 kl. III gim |
„Będę śniła” |
4. |
Damian Śliwiński |
Rok Łomża |
Lat 15 kl III gim |
„Wielka dama” |
5. |
Paulina Chyl |
SP Nr 4 Łomża |
Lat 13 kl VIII |
„Sercem patrz” |
6. |
Julia Kochanowska |
KK Łomża |
Lat 13 kl VIII |
„Kasztany” |
7. |
Wiktoria Rutkowska |
SP Nr 9 Łomża |
Lat 13 VII |
„Sen bez twarzy” |
8. |
Natalia Szabłowska |
Śniadowo |
Lat 15, kl VIII |
„Dziewczyński spacer” |
9. |
Maja Karwowska |
MDK Łomża |
Lat 15 kl III gim |
„Cichy wielbiciel” |
10 |
Kacper Żmuda |
ROK Łomża |
Lat 15 III gim |
„Trójkąty i kwadraty” |
11 |
Wiktoria Szewczyk |
KK Łomża |
Lat 13 kl VII |
„Nie mów mi nie” |
12 |
Izabela Modzelewska |
Rok Łomża |
Lat 15 III gim, |
„Cyrk nocą” |
13 |
Mateusz Niksa |
Rok Łomża |
Lat 15 III gim |
„Bracka” |
14 |
Emilia Sobocińska |
KK Łomża |
lat 15 III gim |
„W dobrą stronę” |
15 |
Urszula Sulkowska |
MDK Łomża |
Lat 15 kl III Gim. |
„Mój dobry duch” |
16 |
Wiktoria Czerwińska |
KK Łomża |
Lat 13, kl 7 |
„Aleją Gwiazd” |
13.00
1 |
Paula Rafałowska |
KK Łomża |
Lat 16 I LO kl I |
„Linoskoczek” |
2 |
Wiktoria Perzanowska |
ROK Łomża |
Lat 18 III LO kl III |
„Testosteron” |
3 |
Franek Przybylski |
MDK Łomża |
Lat 16 I LO kl I |
„Prowincja jest piękna” |
4 |
Alicja Kopczewska |
Rok Łomża |
Lat 18 kl. III III LO |
„SOS” |
5. |
Zofia Trojanowska |
KK Łomża |
16 lat Łomża |
„Postempomat” |
6 |
Dominik Bajorek |
Jeziorko |
Lat 18 kl. III LO |
„List do M” |
7 |
Laura Narolewska |
Rok Łomża |
Lat 16 kl. I LO |
„Co się śni niewidomym” |
8 |
Ewelina Targońska |
Łomża |
Lat 17, kl. II LO |
„Supermenka” |
9 |
Aleksandra Grądzka |
Łomża |
Lat 16, kl I ZS katolic. |
„Nieznajomy” |
Ok. godz. 14.00 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, występy wybranych laureatów i krótki recital Katarzyny Garłukiewicz.
Przypominamy o akredytacji w wysokości 15 zł (koszty organizacyjne, poczęstunek), płatne w dniu konkursu.
Zwracamy uwagę na obowiązek posiadania akompaniamentu format mp3 na nośniku CD lub pendrive.