ROK

./i/slide15.jpg ./i/slide18.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide_33.jpg ./i/slide_20.jpg

XXV Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - kolejność występów

Kolejność występów wykonawców XXV Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Sceny Młodych Wokalistów im. Marka Żemka.

 

01.12.2017 r. PIĄTEK

 

KATEGORIA KLAS I-III (7-9 lat) godz. 15.00-16.00

 

1. Zuzanna Jakubiak, kl. III, 9 lat, Kupiski, Znajdź sobie przyjaciela

2. Emilia Żebrowska, kl. III, 9 lat, Łomża, Co się stało z mamą

3. Marysia Pstrągowska, kl. I, 7 lat, Śniadowo, Śmieszne grzybki

4. Natalia Gryc, kl. III, lat 8, Łomża, Co nam w duszy gra

5. Dawid Baranowski, kl. III, Drozdowo, Bo świat to my

6. Maja Niksa, kl. III, 9 lat, Łomża, Najpiękniejsza w klasie

7. Dominika Pogroszewska, kl. II, lat 8, Wizna, Bursztynek

8. Marta Długokęcka, kl. II, lat 8, Śniadowo, Papuga z dziobem na kłódkę

9. Łucja Baczewska, kl. I, lat 7, Piątnica, Piosenka na dobry początek

10. Anna Dziewa, kl. I, lat 7, Łomża, Różowa piosenka

11. Amelia Piotrowska, kl. I, lat 7, Wizna, Kołysanka dla E.T

12. Olga Szlesińska, kl. I, lat 7, Łomża, Bo świat to my

13. Julia Żyznowska, kl. I, lat 7, Łomża, Zostań moją przyjaciółką

14. Aleksandra Sokołowska, lat 9, Łomża, Co się stało z mamą

15. Zuzanna Skopek, lat 8, kl. II, Kupiski, Rękawiczki muzyczne

 

Przerwa 15 min

 

KATEGORIA KLAS IV-VI (10-12lat) godz. 16.15-17.15

 

1. Łukasz Sobczyński, 11 lat, Kisielnica, Kolorowy wiatr

2. Nikola Kotowska, kl. IV 10 lat, Drozdowo, O mnie się nie martw

3. Kacper Sejnowski. kl. IV, 10 lat, Piątnica, Dziewczyno z granatem

4. Wiktoria Szewczyk, kl. VI, 12 lat, Łomża, Nie bądź taki szybki bill

5. Aleksandra Pstrągowska, kl V, 11 lat, Śniadowo, Swing na lewą nogę

6. Paulina Oliwia Bolc, kl VI, lat 12, Zbójna, Lustra

7. Otylia Perzanowska, kl. VI, lat 12, Łomża, 7 mil do nieba

8. Michał Waniewski, kl. V, lat 11, Jeziorko, Zakazany owoc

9. Amelia Borusiewicz, kl. VI, lat 12, Łomża, Dworzec

10. Małgorzata Piszczatowska, kl. V, lat 11, Śniadowo, Cud w szafie

11. Błażej Rafałowski, kl. V, lat 11, Łomża, Słowa wolne są od cła

12. Weronika Żelazna, kl. VI, lat12, Kupiski, Alleluja

13. Klaudia Cwalina, kl. VI, 12 lat, Zbójna, Kolorowy wiatr

14. Katarzyna Boguska, kl. V, lat 10, Jarnuty, Świat rozdźwięków

15. Konrad Kowalewski, kl. IV, lat 10, Śniadowo, Pozytywnie tak

16. Julka Majewska, kl. VI, lat 12, Piątnica, Zawsze gdzieś czeka ktoś

17. Wiktoria Rutkowska, kl. VI, lat 12, Łomża, Ja się boję sama spać

 

Przerwa 20 min ok 17.40 – ogłoszenie wyników

 

02.12.2017 SOBOTA

Kategoria Piosenki anglojęzycznej godz. 10.00- 11.15

 

1. Patrycja Orzołek, kl. II, gim. lat 14, Zbójna, Say something

2. Damian Śliwiński, kl. II, gim. lat 14,Łomża, Let her go

3. Paula Rafałowska, kl. II, gim. lat 15, Łomża, Upside down

4. Karolina Zakrzewska, kl. VII, lat 13, Wygoda, What the world needs now is love

5. Monika Szydlik, kl. II, gim. lat 14, Zbójna, Say something

6. Franciszek Przybylski, kl. III, gim, lat 15, Łomża, Moon Over Bourbon Street

7. Patrycja Grabowska, kl. VII, lat 13, Wygoda, Human

8. Emilia Sobocińska, kl. II, gim., lat 14, Łomża, Set fire to the rain

9. Urszula Sulkowska, kl. II, gim., lat 14, Łomża, Oh Its So Quiet

10. Patryk Śliwiński, kl. III, LO, 18 lat, Łomża, Beautiful mess

11. Wiktoria Perzanowska, kl. II, LO, lat 17, Łomża, What a feeling

12. Zofia Borkowska, kl. I, LO, lat 16, Łomża, Into you

13. Dominik Bajorek, kl. II, LO, lat 17, Łomża, Upside down

14. Paulina Porowska, kl. III, LO, lat 18, Łomża, Empire state of mind

15. Alicja Kopczewska, kl. II, LO, lat 17, Łomża, Lullaby of birdland

16. Julia Kamińska, kl. III, LO, lat 18, Łomża, Say you wont let go

     

Przerwa ok godz. 11.30 ogłoszenie wyników

 

Kategoria kl. VII, gimnazja, ok 11.40- 13.10

 

1. Izabela Biernacka, kl. II, gim., lat 14, Łomża, Nieprawda

2. Patrycja Grabowska, kl. VII, lat 13, Wygoda, Miasto

3. Patrycja Orzołek, kl. II, gim., lat 14, Zbójna, Wszystko albo nic

4. Anna Amelia Kopczewska, kl. II, gim., lat 14, Piątnica, Co mi Panie dasz

5. Mateusz Niksa, kl. II, gim., 14 lat, Łomża, Jutro

6. Paula Rafałowska, kl. II, gim., lat 15, Łomża, Miasteczko cud

7. Franciszek Przybylski, kl. III, gim., lat 15, Łomża, Karmel

8. Natalia Szabłowska, kl. VII, lat 13, Śniadowo, Dziewczyński spacer

9. Karolina Zakrzewska, kl. VII, lat 13, Wygoda, Nieprawda

10. Emilia Sobocińska, kl. II, gim., lat 14, Łomża, Wiem, że nie wrócisz

11. Anita Korytkowska, kl. III, gim., 15 lat, Miastkowo, Przeczytałam wszystko o Tobie

12. Damian Śliwiński, kl. II, gim., lat 14, Łomża, Chyba na pewno

13. Oliwia Olbryś, kl. VII, lat 13, Śniadowo, Zamień dzień w noc

14. Daria Rydelska, kl. III, lat 15, Miastkowo, Jesteś lekiem na całe zło

15. Monika Szydlik, kl. II, gim., lat 14, Zbójna, Chcę tu zostać

16. Urszula Sulkowska, kl. II, lat 14, Łomża, Pójdę wszędzie z tobą

17. Martyna Truskolaska, kl. VII, lat 12, Piątnica, Cisza. Modlitwa katyńska

18. Natalia Bajno, kl. III, lat 15, Miastkowo, Radość najpiękniejszych lat

19. Laura Narolewska, kl. III, lat 15, Łomża, Sen motyla

20. Anita Steczkowska, kl. VII, lat 13, Łomża, Sercem patrz

 

Przerwa 10 min

 

Kategoria Szkoły Średnie ok godz. 13.20-14.00

 

1. Dominik Bajorek, kl. II, lat 17, Łomża, Co mi Panie dasz

2. Zofia Borkowska, kl. I, lat 16, Łomża, Piosenka o Wojtku

3. Tomasz Ferenc, kl. I, LO, lat 17, Łomża, Tak tak to ja

4. Wiktoria Perzanowska, kl. II, lat 17, Łomża, Z Tobą nie umiem wygrać

5. Patryk Śliwiński, kl. III, lat 18, Łomża, Szerokie wody

6. Alicja Kopczewska, kl. II, lat 17, Łomża, Każdy szafę ma

7. Paulina Porowska, kl. III, lat 18, Łomża, Ballada łomżyńska

8. Julia Kamińska, kl. III, lat 18, Łomża, Piosenka księżycowa

 

Ogłoszenie wyników ok godz. 14.30

 

Godziny wskazane są godzinami przybliżonymi. Prosimy o wcześniejsze przybycie.

Przypominamy o akredytacji konkursowej 15 zł (posiłek+ koszty organizacyjne) płatne w dniu konkursu. Podkłady prosimy zapisać na nośniku cd lub pen drive.

W razie pytań, spraw niewyjaśnionych proszę o kontakt

Agnieszka Żemek- Pawczyńska 505506421 lub 862190 111

 

Serdecznie zapraszamy na koncert gościa festiwalowego HANI STACH wraz z doskonałym pianistą Jackiem Piskorzem dn. 02.12.2017 godz. 18.00 sala kameralna ROK Łomża.

Cena biletów 25 zł, szczegóły rok.4lomza.pl

 

2017-11-23 11:36 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin