ROK

./i/slide_26.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide_33.jpg ./i/slide_25.jpg

Kolejność występów - Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych Zbójna 2017

Kolejność występów na Regionalnym Przeglądzie Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2017

 

14.00

- rozpoczęcie Przeglądu

14.05

- Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

14.10

- Duet Akordeonowy ROK Łomża

14.15

- Antoni Dymerski z Wyku – instrumentalista, harmonia pedałowa

14.20

- Eugeniusz Nasiadko z Mątwicy – solista śpiewak

14.25

- Wiktoria Wąsiewicz z Dobregolasu - gawędziarka

14.30

- Ewa Łępicka z Wyku – solistka śpiewaczka

14.35

- Paweł Waszkiewicz z Dobregolasu - gawędziarz

14.40

- Krystyna Gromadzka z Kolna – instrumentalistka

14.45

- Dominika Walczyk z Dobregolasu - gawędziarka

14.50

- Eugenia Kuliś z Turośli – solistka śpiewaczka

14.55

- Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki” z Zambrowa - gr. dziecięca,

15.05

- Hanna Ksepka z Kuzi – solistka śpiewaczka

15.10

- Ludwik Sztachański z Taraskowa – instrumentalista harmonia pedałowa

15.15

- Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi

15.25

- Marian Góralski z Turośli – instrumentalista skrzypce

15.30

- Kinga Sendrowska z Dobregolasu - gawędziarka

15.35

- Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki” z Zambrowa - gr. młodzieżowa

15.45

- Dawid Sutkowski z Turośli – instrumentalista, harmonia pedałowa

15.50

- Zespół Śpiewaczy z Turośli

15.55

- Adam Sadłowski z Turośli – instrumentalista harmonia pedałowa

16.00

- Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

16.10

- Izabela Piaścik z Dobregolasu - gawędziarka

16.15

- Piotr Zakrzewski z Nowogrodu – instrumentalista akordeon

16.20

- Urszula Charubin ze Zbójnej – instrumentalistka, harmonia pedałowa

16.25

- Kapela Kurpiowska ze Zbójnej

16.30

- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej,

16.40

- Mateusz Dziczek z Dobregolasu - gawędziarz

16.45

- Kapela Jana Kani z Turośli

16.55

- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Turoślanie” z Turośli

17.05

- Natalia Zagroda z Turośli – instrumentalistka skrzypce

17.10

- Zespół Śpiewaczy „Laskowianki" z Zambowa

17.20

- Dziecięcy Zespół Śpiewaczy „Turoślanie” z Turośli - dziewczęta

17.30

- Karol Sadłowski z Turośli – instrumentalista harmonia pedałowa

17.35

- Jakub Kawałek z Turośli – instrumentalista harmonia pedałowa

17.45

- Kinga Gutowska z Nowogrodu - gawędziarka

17.50

- Dawid Ciecierski z Turośli – instrumentalista harmonia pedałowa

17.55

- Kapela Ludowa „Szansa”z Zambrowa

18.05

- Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa” z Zambrowa

18.15

- Eugeniusz Piaścik z Dębnik- instrumentalista harmonia pedałowa

18.20

- Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

18.30

- Izabela Rojewska z Jankowa Młodzianowa – gawędziarka

18.35

- Jan Kania z Turośli – instrumentalista, harmonia pedałowa

18.40

- Agnieszka Żemek – Pawczyńska z Łomży - solistka śpiewaczka

18.45

- Młodzieżowy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

 

2017-05-08 15:01 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin