Udany występ łomżyńskich par w Biskupcu

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
Kolejny bardzo udany występ łomżyńskich par
w Biskupcu

W niedzielę 10 kwietnia 2016 r. w Biskupcu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Burmistrza Biskupca”.
W turnieju tym startowały pary taneczne rekreacyjne, sportowe i kategorii Senior Hobby
z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury
w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
Był to bardzo dobrze zorganizowany turniej z dużą ilością par w każdej kategorii wiekowej. Dla łomżyńskich par tanecznych był to kolejny bardzo udany start w dobrze obsadzonym turnieju .
W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych dużo łomżyńskich pary wywalczyło miejsca finałowe i medalowe, a nawet w dwóch kategoriach tanecznych nasze pary zdobyły miejsca pierwsze. Na uwagę zasługuje, że dwie następne pary zdobyły wyższe klasy taneczne „D” Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska w kategorii 14-15 lat i Mikołaj Konopka i Joanna Dębek w kategorii pow. 15 lat i pary z AKAT- u zajęły trzy pierwsze miejsca.

- w kategorii 14-15 lat klasa D
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV w tańcach standardowych zajęła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

IV miejsce zajęła para Michał Chojnowski i Eliza Modzelewska

V miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Monika Jakacka

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bućkowska

II miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

V miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska