I Kategoria: Przedszkola, dzieci w wieku 4-6 lat godz. 11.00-12.00
Anita Jermacz, lat 5, NP „Wesołe Słoneczko”Ł-ża, „Las wysypany białym śniegiem”
Pola Męczkowska, lat 5, PP Nr. 15 Ł-ża, „Już blisko kolęda”
Amelia Piórkowska, lat 5, PP Nr. 10 Ł-ża, „Złota gwiazdka”
Bartosz Małachowski, lat 5, PP Nr. 9 Ł-ża, „Już blisko święta”
Maja Grajko, lat 5, SP Nr. 2 Ł-ża, „Idzie Święty Mikołaj”
Magdalena Jastrzębska, lat 5, PP Nr 5, „Rozśpiewały się obłoki”
Emilia Dąbrowska, lat 6, OPSP Nr4 Ł-ża, „Złota gwiazdka”
Amelka Bacisz, Lena Choinowska, Agata Zarzeczna lat 5, PP.Nr 8 L-żą,
„Bądź wielki Boże dziecię”
Kamil Koboska, lat 5, OPSP Nr 2 Ł-ża, „Już blisko kolęda”
Monika Jałbrzykowska+zespół, lat 5, PP Nr 5, „Jezu nasz baranku”
Dominika Sobuta, lat 6, OPSP w Jedwabnem, „Złota gwiazdka”
Julia Grzybińska, Maja Biedrzycka, PP. Nr.8 Ł-ża, „Pastorałka anielska”
Maria Jankowska, lat 5, PP NR 10 Ł-ża, „Idą święta”
Anna Dziewa, lat 5 PP Nr 15 Ł-ża, „Zagraj dziecku kołysankę”
Wiktoria Karpińska, Magdalena Owłasiuk, Wiktoria Bęczkowska, lat 5, PP Nr9, „Czy przyjedzie Mikołaj”
Anna Przybylska, lat 4 PP Nr 5 Ł-ża, „Piosenka Świętego Mikołaja”
Gabriela Kurpińska, lat 5, PP Nr 9 Ł-ża, „Choinka zielona”
Pola Galińska, lat 5, PP nr 10 Ł-ża, „Dla ciebie kolędujemy”
Przerwa ok 15 min
II Kategoria: Klas I-III , dzieci w wieku 6 - 9 lat ok. godz.12.15-13.30
1.Zuzanna Karolak, lat 8, SP Jedwabne, „Nasza kolęda”
2.Maja Dużyńska, lat 7, SP Nr 10 Ł-ża, „Święta Święta”
3.Aleksandra Modzelewska, lat 9 Ł-ża, SP w Wygodzie, „Pojedziemy saniami
4.Gabriela Szczubełek, Wiktoria Zalewska, SP NR.5 Ł-ża, „Święta Święta”
5.Gabriela Zubrzycka, SP.Nr.5 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”
6. Natalia Puławska, Julia Karwowska, Katarzyna Głębocka, Katarzyna Boguska, Małe Emdek Ł-ża, „Święta Święta”
7.Wiktoria Szklanecka, lat 6, SP Nr 4 Ł-ża, „Nie było miejsca dla ciebie”
8.Julia Święszkowska, lat 8, SP w Przytułach, „Przyjecieli aniołowie”
9.Wiktoria i Amelia Cieśnickie, Sp Drozdowo, „Kolędowa nocka”
10.Alicja Marczewska, lat 8, SP Rakowo Bogienice, „Kto wie”
11.Dominika Pogroszewska,lat 6, SP w Kupiskach, „Gwiazdka”
12.Julia Ciemniewska, Dominik Pawłowski, Marcel Pawłowski, lat 7, SP NR 2 Ł-ża, „Zostań Jezu mym braciszkiem”
13.Paweł Truchel, lat 7, Sp. Nr 4 Ł-ża, „Do stajenki”
14. Maja Niksa, lat 7, Rok Ł-ża, „Jadą kolędnicy”
15.Izabela Cwalina, lat 8, MGOK Nowogród, „Na strunach igieł”
16.Julia Ciszewska, lat 8, Sp w Przytułach, „Choinkowe całusy”
17.Nikola Wiśniewska,lat 8 Sp w Jedwabnem, „Bosy pastuszek”
18.Oliwia Nikonowicz., Sp w Drozdowie, „Gore gwiazdka”
19.Paulina Żelazna, lat 8, Sp w Kupiskach, „Śpij maluszku”
20.Aleksandra sokołowska, lat 8, Rok Ł-ża, „Najmilszy święty”
21.Natalia Podgórecka, lat 6, SP Nr 4 Ł-ża, „Ding dong spadł już śnieg”
22.Aleksandra Pstrągowska, lat 8 , Sp w Śniadowie, „Mikołaju, Mukołaju”
23.Sandra Jabłońska, lat 7, Sp Nr 5 Ł-ża, „Już Mikołaj leci”
24.Błażej Rafałowski, lat 9, KWM Ł-ża, „Let it snow”
25.Amelia i Karolina Truszkowskie, lat 8, Sp rakowo Bogienice, „Gdy pierwsza gwiazdka”
26.Zuzanna Jakubiak, lat 7, Sp w Kupiskach, „Aniołek najładniejszy”
27.Gabriela Okuniewska, lat 7, Sp. Nr 5 Ł-ża, „Pierwsza gwiazdka”
28. Maja Wronowska, SP nr 5 Łomża
Obrady jury, wręczenie nagród w Kat. I i II ok 30 min
III Kategoria: Klas IV-VI, dzieci w wieku 10-12 lat ok godz. 14.00-14.30
Martyna Turowska, lat 10, SP. Nr 4 Ł-ża, „Kolędowa nocka”
Julia Krynica, lat 11, Sp Nr 4 Ł-ża, „Chrystus się narodził”
Maja Męczkowska, Sp.Nr 7 Ł-ża, „Biegną”
Aleksandra Wykowska, lat 11, SP. Nr 2 Ł-ża, „Pada śnieg”
Anita Steczkowsna, lat 11, SP. Nr 9 Ł-ża, „Kto wie”
Iga Mazurek, lat 11, SP w Pniewie, „Coraz bliżej święta”
Justyna Żebrowska, SP w Drozdowie, „Szczęśliwe Betlejem”
Julia Majewska, lat 11, ROK Ł-ża, „Święta , Święta”
Dawid Wykowski i Kacper Sawicki, lat 11, SP Rakowo Bogienice, „Sianko na stół”
Aleksandra Jastrzębska, lat 12, SP w Wygodzie, „Hej ludzie idą święta”
Wiktoria Zapert, lat 10, Sp w Jedwabnem, „Coraz bliżej święta”
Maja Karwowska, lat 12, MDK DŚT Ł-ża, „Pastorała Pastuszków”
Otylia Perzanowska, lat 10, SP NR. 10 Ł-ża, „Kochany Panie Mikołaju”
Natalia Szabłowska, 11 lat, SP w Śniadowie, „Magia świąt”
Paulina Sobuta, lat 10, MGOK w Jedwabnem, „W grudniowe noce”
Małgorzata Boczkowska, lat 12, SP w Rakowie Bogienice, „Babci zegar”
Patrycja Grabowska, lat 11, SP w Wygodzie, „Biały śnieg i ty”
Anna Makowska, lat 10, SP w Jedwabnem, „Jest taki dzień”
Emilia Lutostańska i Mateusz Niksa, MDK DŚT Ł- ża,
„Nauczmy się żyć obok siebie”
Iza Jastrzębska, lat 11, Rok Ł-ża, „W grudniowe noce”
Zespół wokalny GOK, 11 lat, MGOK Nowogród, „Jest taki dzień”
Emilia Chocianowicz, lat 10, MDK DŚT Ł-żą, „Już święta”
Iza Modzelewska i Damian Śliwiński, Rok Ł-ża, Wigilia dla wędrowca”
Karolina Zakrzewska, lat 11, SP w Wygodzie, „Mikołaj jedzie tu znów”
Sylwia Filter, lat 10, SP w Jedwabnem, „Nie było miejsca dla ciebie”
Dominika Pokropowicz, lat 10, SP w Rakowie Bogienice, „Lulaj go Matko lulaj”
Przerwa ok 20 min
IV Kategoria: Gimnazja, Szkoły Średnie godz. 14.50-15.40
Rafałowska Paula, lat 13, KWM Ł-ża, „Sleigh ride”
Franciszek Przybylski, lat 13, MDK DŚT Ł-ża, „Święta już”
Laura Narolewska, lat 13, ROK Ł-ża, „Na całej połaci śnieg”
Paulina Buczyńska, lat 14, GK L-ża, „Jingle bell rock”
Dominik Bajorek, lat 15, GK Ł-ża, „Let it snow”
Zofia Borkowska, lat 14, KWM Ł-ża, „Driving home for christmas”
Alicja Kopczewska, lat 15, ROK Ł-ża , Rocking around”
Monika Grodzka, lat 15, MGOK w Jedwabnem, „Pada śnieg”
Justyna Piątek, lat 16. PG NR 1 Ł-ża, „Have yourself a merry christmas”
Wiktoria Perzanowska, lat 15, Rok Ł-ża, „Obejmij mni”
Kinga Sokół, lat 19, ZSWiO Ł-ża,”Kolęda dla nieobecnych”
Natalia Chmielewska, lat 16, PG Nr 1 Ł-ża,m Pada śnieg”
Iwona Krasowska, lat 16, ZSWIO Nr 7 Ł-ża, „Kolęda o ludzkim zrozumieniu”
Katarzyna Borkowska, lat 18, ZSWIO Ł-ża, „Santa baby”
Eliza Niemiec, lat 16, ZSWIO Ł-ża, „Kolęda dla nieobecnych”
Patryk Śliwiński, lat 16, Last Christmas
Obrady jury, wręczenie nagród w Kat.III i IV ok 30 min
Przypominamy o akredytacji konkursowej (10 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 06.12.2015 r.
Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.
Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek-Pawczyńska
tel. 86 2190 -111, 505506421
Uwaga !!! Wyznaczone godziny są godzinami przybliżonymi.
Proszę o wcześniejsze przybycie uczestników konkursu.