ROK

./i/slide26.jpg ./i/slide_16.jpg ./i/slide_22.jpg ./i/slide_26.jpg ./i/slide_33.jpg

XXIII Giełda Piosenk 2015 - kolejność występów

XXIII GIEŁDA PIOSENKI im. Marka Żemka
SCENA MŁODYCH WOKALISTÓW 2015
27 listopada 2015 (Piątek) godz. 15.00-18.00

 

 

KATEGORIA KLAS I – III godz. 15.00-16.00

 

1.Aleksandra Pstrągowska, kl. III, SP. Śniadowo, Gioachino

2.Błażej Rafałowski, kl. III, KWM Ł-ża, Dworzec

3.Gabriela Cwalina, kl. III, GOK Zbójna, Uśmiech

4.Wiktoria Świątkowska, kl.II, Klub Carpe Diem Ł-ża, Ada to nie wypada

5.Maja Niksa, kl. I, ROK Ł-ża, Mój przyjaciel

6.Karolina Nowocińska, kl. III, SP. Nr. 10 Ł-ża, Ach to rodzeństwo

7.Maja Żelechowska, kl. II Sp w Kupiskach, Różowa piosenka

8.Katarzyna Boguska, kl. III, MDK-DŚT Ł-ża, Śrubki Pana Michała

9.Zuzanna Karolak, kl. II, SP w Jedwabnem, Piechota

10.Aleksandra Sokołowska, kl. II, ROK Ł-ża, Rytm i melodia

11.Zuzanna Skopek, kl. I, SP w Kupiskach, Kałużowy deszcz

12.Maja Domalewska, kl. II, SP. Nr. 10, Ł-ża, Drzwi do kariery

13.Aleksandra Zaczek, kl. III, SP w Kupiskach, Chodź pomaluj mój świat

 

Przerwa ( ok 20 min)

 

KATEGORIA KLAS IV – VI ok godz. 16.20-17.30

1.Klaudia Cwalina, kl. IV, GOK Zbójna, Rzeka marzeń

2.Amelia Borusiewicz, kl. IV, KWM Ł-ża, Pszczoły na wrotkach

3.Patrycja Grabowska, V SP w Wygodzie, Piosenka jest dobra na wszystko

4.Anita Steczkowska, kl. V SP. Nr. 9 Ł-ża, Śpiewam i Tańczę

5.Iza Jastrzębska, kl. V, ROK Ł-ża, Piosenka na zły czas

6.Anna Kopczewska, kl. VI SP w Piątnicy, Nie patrzę w dół

7.Weronika Żelezna, kl. IV SP w Kupiskach, A ja wolę moją mamę

8.Urszula Sulkowska, kl. VI, MDK DŚT Ł-ża, Obiad rodzinny

9.Otylia Perzanowska, kl. IV SP. Nr 10 Ł-ża, Świat to muzyka

10.Julia Majewska, kl. IV SP. Piątnica, Pszczoły na wrotkach

11.Kamila Dymek, kl. V, SP. Nr. 10 Ł-ża, Skarby świata

12.Damian Śliwiński, kl. VI, ROK Ł-ża, Diabel i raj

13.Natalia Szabłowska, kl V, SP w Śniadowie, Tabliczka muzyczka

14.Katarzyna Openchowska, kl. IV SP w Kupiskach, Mam tę moc

15.Izabela Modzelewska, kl VI, ROK L-ża, Magiczne ognie

16. Mateusz Niksa, kl. VI, MDK-DŚT Ł-ża, Rzeczy zmieniają się

17. Emilia Chocianowicz, kl. IV, SP nr 5 Ł-ża, Stary zegar

 

OBRADY JURY ( ok 30 min)

ok. godz. 18.00- ogłoszenie wyników,

wręczenie nagród laureatom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXIII GIEŁDA PIOSENKI im Marka Żemka

SCENA MŁODYCH WOKALISTÓW 2015

28 listopada 2015( Sobota) godz. 10.00-15.30

 

KATEGORIA PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ ok godz 10.00-11.30

 

1.Izabela Jastrzębska, kl. V, ROK Ł-ża, Aint nobody

2.Urszula Sulkowska, kl. VI, MDK DŚT Ł-ża, Straight Up

3.Patrycja Grabowska, kl. V, SP w Wygodzie, Hallelujah

4.Dominik Bajorek, kl. III ROK Ł-ża, Twist in my sobriety

5.Zofia Borkowska, kl. II Gim, KWM Ł-ża, Warwick avenue

6.Marta Zapert, kl III , PG Nr 1 Ł-ża, Hurt

7.Małgorzata Lemańska, kl II, Gok Zbójna, Stay with me

8.Alicja Kopczewska& Marlena Pieńkowska, ROK Ł-ża, Titanium

9.Paula Rafałowska, kl I gim, KWM Ł-ża, Turning tables

10.Franciszek Przybylski, kl I Gim, MDK DŚT Ł-ża, My way

11.Wiktoria Perzanowska, kl. III gim ROK L-ża, Honesty

12.Patrycja Gontarz, kl. II gim, GOK Zbójna, All of me

13. Klaudia Radgowska, kl I LO, Klub Carpe Diem, Dear Future Husband,/Sway

14.Katarzyna Borkowska, kl. III tech, ROK Ł-ża, Hello

15.Przemysław Piotrowski, kl II LO, II LO Ł-ża, Shape of my heart

16.Magdalena Pietraszewska, kl III LO, KWM Ł-ża, Its mans mans world

17.Joanna Dłużniewska, kl. I LO, I LO Ł-ża, Come Together

18.Klaudia Jermacz, kl. III LO, KWM Ł-ża, Seven nation army

19.Julia Przestrzelska , kl II LO, Rok Ł-ża, Dont you remember

20.Malwina Cholewicka, kl. I , I Lo Ł-ża, Dance on my own

21.Barbara Tarczewska, kl. II, I LO Ł-ża, Fever

OBRADY JURY ( ok 30 min)

wręczenie nagród

 

KATEGORIA GIMNAZJA ok godz.12.00- 13.10

 

1.Natalia Chmielewska, kl III PG. Nr. 1 Ł-ża, Wszystko trzeba przeżyć

2. Dominik Bajorek, kl. III, ROK Ł-ża, Wielka dama

3.Anita Korytkowska, kl. I PG w Miastkowie, Milcząc

4.Paulina Buczyńska, kl. III PG Katolickie, Brzydcy

5.Zofia Borkowska, kl. II, KWM Ł-ża, On nie zapomni

6.Marta Zapert, kl. III PG Nr. 1 Ł-ża, Szyba

7.Małgorzata Lemańska, kl II GOK Zbójna, Milcząc

8.Laura Narolewska, kl. I , ROK Ł-ża, Modlitwa o miłość prawdziwą

9.Daria Ryoelska, kl I PG w Miastkowie, Ciemno

10.Franciszek Przybylski, kl. I MDK DŚT Ł-ża, Na przekór nowym czasom

11.Alicja Kopczewska, kl. III ROK Ł-ża, Jutro zaczyna się tu sezon

12.Paula Rafałowska, kl I KWM Ł-ża, Znów wędrujemy

13.Wiktoria Perzanowska, kl. III ROK Ł-ża, Zmieńmy temat

14.Klaudia Kałamacka, kl. II PG Nr. 1, Ł-ża, Pamiętasz była jesień

15.Patrycja Gontarz, kl. II GOK Zbójna, Ciemno

 

Przerwa (ok 20 min)

 

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE ok 13.30- 14.40

1.Kinga Sokół, kl IV ZSWiO Nr 7 Ł-ża, Uczucia te

2.Klaudia Radgowska, kl. II LO, Klub Carpe Diem, Ta mała piła dziś

3.Marlena Pieńkowska, kl. II LO, II LO Ł-ża, Pomidory

4.Przemysław Piotrowski, kl. II, II LO Ł-ża,

5.Magdalena Pietraszwska, kl. III KWM Ł-ża, Dobranoc Panowie

6.Katarzyna Borkowska, kl III ROK Ł-ża, Testosteron

7.Barbara Tarczewska, kl.II, I LO Ł-ża, Ach jakie oczy

8.Paulina Puchała, kl II, LO Agrob. Ł-ża, Łatwopalni

9.Anna Koleszuk, kl II ZSWiO Ł-ża, Kolorowy wiatr

10.Patryk Śliwiński, kl I, I LO Ł-ża, Przyszli o zmroku

11.Klaudia Jermacz, kl. III LO, KWM Ł-ża, Nieznajomy

12.Magdalena Cwalina, kl I LO Ł-ża, ROK Ł-ża, Dobranoc Panowie

13.Malwina Cholewicka, kl. I , I LO Ł-ża, Ach jakie oczy

14.Joanna Dłużniewska, kl. I , I LO Ł-ża, Buenos Aires

15.Paulina Porowska, kl. I, ROK Ł-ża, Szyba

16.Julia Przestrzelska, kl. II, ROK Ł-ża, Sutra

17.Adela Kulmaczewska, kl III ZSWiO Ł-ża, Drogi kolego

 

OBRADY JURY (ok 30 min)

ok. godz. 15.10- ogłoszenie wyników,

wręczenie nagród laureatom

 

Przypominamy o akredytacji konkursowej ( 15 zł posiłek +koszty organizacyjne), którą należy wpłacić w księgowości pokój nr 8
w dniu konkursu tj. 27.11.2015 r. (kat. I-III, IV-VI) i

28.11.2015r. ( kat. Gimnazja, Szkoły Średnie)

Prosimy o zapis nagrań- podkładów najlepiej na nośniku CD.

 

Bliższych informacji udziela Agnieszka Żemek-Pawczyńska
tel. 86 2190 -111, 505506421

 

Uwaga !!! Wyznaczone godziny są godzinami przybliżonymi.
Proszę o wcześniejsze przybycie uczestników konkursu.

 

2015-11-17 12:06 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin