ROK

./i/slide_16.jpg ./i/slide_27.jpg ./i/slide27.jpg ./i/slide28.jpg ./i/slide_32.jpg

Relacja z Turnieju o Puchar Marszałka... 2015

W sobotę 7 listopada 2015 r. w godzinach 10.00 - 23.00 odbył się XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża”, i w ramach tego turnieju odbyła się IX Dziecięca Gala Taneczna – par rekreacyjnych. W turnieju wystartowało 224 pary taneczne tańca towarzyskiego sportowego m.in. z Trójmiasta, Płocka, Łodzi, Giżycka, Ełku, Augustowa, Warszawy, Olsztyna, Łomży.

 

 

Organizatorami turnieju byli:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

Klub Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

 

Współorganizator:

Publiczne Gimnazjum w Piątnicy

 

Kierownictwo Turnieju

Magdalena Pardo-Baczewska i Jacek Baczewski

Patronat honorowy:

Marszałek Województwa Podlaskiego
Starosta Łomżyński

Prezydent Miasta Łomża

 

Turniej Prowadziły:

I i II blok – Dorota Bondar

Gala Wieczorna – Iwona Pavlović

Nagrody wręczali:

v-ce Prezydent Łomży – Andrzej Garlicki

v-ce Starosta Łomżyński – Lech Marek Szabłowski

Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof Kozicki

Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Piątnicy – Artur Wierzbowski

Wydział Kultury, Promocji i Sportu – Mariola Jabłonowska


2 pary z klubu Akat awansowały do wyższych klas sportowych:

 

  1. Małachowski Jakub, Wiśniewska Kinga awans do klasy B w tańcach latynoamerykańskich

  2. Radosław Walczyk, Zuzanna Święcka awans do klasy C

 

Zmagania par oceniała komisja sędziowska w składzie:

    1. Mariusz Korzeb – Olsztyn - sędzia główny

    2. Katarzyna Grzęska – Toruń

    3. Jarosław Przekop - Olsztyn

    4. Jarosław Marzec – Warszawa

    5. Jarosław Śliwowski – Ostrołęka

    6. Paweł Sobieszek - Lublin

    7. Tomasz Kadylak – Płock

    8. Grzegorz Klekotko – Olecko

    9. Marek Kucharczyk - Elbląg

    10. Jacek Maciejczuk – Białystok

    11. Jacek Baczewski - Łomża

2. SĘDZIA SKRUTINER:

  1. Jarosław Grunt - Kwidzyń

  2. Krzysztof Dąbkowski - Olsztyn

 

 

WYNIKI TURNIEJU:

 

10-11 lat klasa E

I miejsce Szczepaniak Kamil - Bruśnicka Julia– CORTE TOP DANCE - Warszawa

VI miejsce Jezusek Wiktor - Krynica Julia - AKAT - Łomża

 

12-13 lat klasa E

I miejsce Chrzanowski Michał - Łukaszewska Magdalena- AKAT – Łomża

II miejsce Ostrowski Gabriel - Wilimczyk Wiktoria - AKAT – Łomża

III miejsce Kodzis Krzysztof - Czerwińska Aleksandra - AKAT – Łomża

V miejsce Ramatowski Maksymilian - Olender Julia - AKAT – Łomża

VI miejsce Folga Bartłomiej - Plona Klaudia - AKAT – Łomża

VII miejsce Kozłowski Hubert - Domańska Agata AKAT – Łomża

 

12-13 lat klasa D Standard

I miejsce Walczyk Radosław - Święcka Zuzanna - AKAT – Łomża

 

12-13 lat klasa D Latin

I miejsce Walczyk Radosław - Święcka Zuzanna - AKAT – Łomża

 

14-15 lat klasa E

IV miejsce Dąbkowski Adam - Śledziewska Wiktoria - AKAT – Łomża

V miejsce Plona Rafał - Filipkowska Linda - AKAT – Łomża

 

14-15 lat klasa D Standard

I miejsce Tusiński Patryk - Bednarczyk Eliza - ATRIA Ostrołęka

 

14-15 lat klasa D Latin

I miejsce Korzun Daniel - Zawadzka Magdalena - DWÓJKA – Ełk

 

14 -1 5 C Standard

I miejsce Smoliński Oskar - Zapolnik Wiktoria- PROMENADA - Augustów

V miejsce Góralski Adam - Dębek Julia - AKAT – Łomża

VI miejsce Korwek Michał - Bikowska Karolina - AKAT – Łomża

 

14 -1 5 C Latin

I miejsce Chrostowski Maciej - Brulińska Sandra

IV miejsce Korwek Michał - Bikowska Karolina - Akat Łomża

VI miejsce Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina - Akat Łomża

 

14 -1 5 B Standard

I miejsce Buczyński Hubert - Sawka Zuzanna - CLASSIC DANCESPORT - Warszawa

VII miejsce Krakowiecki Mateusz - Wronowska Aleksandra - AKAT – Łomża

 

14 -1 5 B Latin

I miejsce Cybulski Damian - Gruszczyńska Kinga - Smirnow - Warszawa

V miejsce Krakowiecki Mateusz - Wronowska Aleksandra - AKAT – Łomża

 

 

 

Powyżej 15 lat klasa E

I miejsce - Konopka Mikołaj - Dębek Joanna - AKAT – Łomża

II miejsce - Cychol Marcin - Przestrzelska Weronika - AKAT – Łomża

III miejsce Mieczkowski Michał - Modzelewska Eliza - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 lat klasa D Standard

I miejsce Lewicki Kamil - Ogórkowska Zuzanna - AKAT – Łomża

II miejsce Gąsiewski Kamil - Elster Joanna - AKAT – Łomża

VI miejsce Małachowski Maciej - Olszewska Patrycja - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 lat klasa D Latin

I miejsce Lewicki Kamil - Ogórkowska Zuzanna - AKAT – Łomża

II miejsce Gąsiewski Kamil - Elster Joanna - AKAT – Łomża

IV miejsce Małachowski Maciej - Olszewska Patrycja - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 C Standard

I miejsce Czurgiel Artur - Chełkowska Gabriela - CZAR PAR - Giżycko

II miejsce Możarowski Wiktor - Borawska Julia - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 C Latin

I miejsce Czurgiel Artur - Chełkowska Gabriela - CZAR PAR - Giżycko

III miejsce Małachowski Jakub - Wiśniewska Kinga - AKAT – Łomża

IV miejsce Możarowski Wiktor - Borawska Julia - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 B Standard

I miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola - AKAT – Łomża

V miejsce Dzwonkowski Mateusz - Brulińska Dagmara - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 B Latin

I miejsce Ksepka Grzegorz - Drzażdżewska Katarzyna - CZAR PAR - Giżycko

V miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 OPEN Standard

I miejsce Ksepka Grzegorz - Drzażdżewska Katarzyna - CZAR PAR - Giżycko

IV miejsce Łuba Piotr - Łażewska Paulina - AKAT – Łomża

V miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola - AKAT – Łomża

 

Powyżej 15 OPEN Latin

I miejsce Woźniak Patryk - Polakowska Justyna - CORTE TOP DANCE - Warszawa

V miejsce Łuba Piotr - Łażewska Paulina - AKAT – Łomża

VI miejsce Dzwonkowski Mateusz - Brulińska Dagmara - AKAT – Łomża

 

Zdjęcia: Paweł Lisiecki

 

2015-11-09 08:45 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin