Pary sportowe
- Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska awans do klasy C w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
- Hubert Kamiński i Joanna Krysiak awans do klasy C w tańcach latynoamerykańskich
- Jakub Wiśniewski i Kinga Wiśniewska awans do klasy B w tańcach standardowych
- Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilińczyk awans do kasy E (nowa para w tańcu sportowym)
W kategorii par rekreacyjnych łomżyńskie pary zdobyły bardzo wysokie miejsca:
- w kategorii do 7 lat
I miejsce zajęła para Jan Kochanowski i Zofia Faryna
- w kategorii 8-9 lat klasa H
I miejsce awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Kacper Tunkiewicz i Julia Stańczyk
I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyła para Adam Konopka i Izabela Czerwińska
I miejsce zajęła para Nikodem Gąsiewski i Paulina Żebrowska
I miejsce zajęła para Jakub Poleszuk i Barbara Walewska
I miejsce zajęła para Krystian Kostecki i Gabriela Filipkowska
- w kategorii 8-9 lat klasa G
IV miejsce zajęła para Igor Franciszkowicz i Maja Wronowska
IV miejsce zajęła para Oliwier Wronowski i Nikola Dołęga
IV miejsce zajęła para Bartosz Korwek i Wiktoria Mańko
- w kategorii 10-11 lat klasa G
I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Bartosz Chrobak i Amelia Kiersztan
III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej F zdobyła para Oskar Żebrowski i Natalia Puławska
IV miejsce zajęła para Maciej Mieczkowski i Maja Polkowska
IV miejsce zajęła para Grzegorz Laskowski i Magdalena Sobocińska
IV miejsce zajęła para Michał Kodzis i Katarzyna Cwalina
- w kategorii 12-13 lat klasa G
II miejsce zajęła para Mateusz Pieńkowski i Julia Kostecka
III miejsce zajęła para Jakub Barszcz i Karina Biedrzycka
- w kategorii 12-13 lat klasa F
I miejsce i awans do wyższej klasy sportowej tanecznej E zdobyła para Gabriel Ostrowski i Wiktoria Wilimczyk
II miejsce zajęła para Hubert Kozłowski i Agata Domańska
III miejsce zajęła para Maksymilian Ramotowski i Julia Olender
IV miejsce zajęła para Bartosz Folga i Klaudia Plona
IV miejsce zajęła para Jakub Wiśniewski i Julia Sienkiewicz
IV miejsce zajęła para Michał Żelechowski i Oliwia Szmidt
- w kategorii 14-15 lat klasa F
I miejsce zajęła para Marek Chojnowski i Aleksandra Sulkowska
II miejsce zajęła para Przemysław Zuzga i Ewa Święcicka
III miejsce zajęła para Wiktor Truszkowski i Karolina Małachowska
- w kategorii solistek młodszych do 11 lat
I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej G zdobyły Aleksandra Chmielewska,
Anna Krynica, Julia Kochanowska
- w kategorii solistek starszych pow. 11 lat
I miejsce zajęła Monika Jakacka
II miejace zajęła Anna Cwalina
IV miejsce zajęła Karina Biedrzycka
W kategorii par sportowych łomżyńskie pary odniosły bardzo duży sukces zdobywając wiele miejsc finałowych
- w kategorii 12-13 lat klasa E
II miejsce zajęła para Jakub Wierzbowski i Zuzanna Domańska
III miejsce zajęła para Krzysztof Kodzis i Aleksandra Czerwińska
V miejsce zajęła para Michał Chrzanowski i Magdalena Łukaszewska
- w kategorii 12-13 lat D
I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka
- w kategorii 14-15 lat klasa E
IV miejsce zajęła para Rafał Plona i Linda Filipkowska
- w kategorii 14-15 lat klasa D
I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej C zdobyła para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska
VII miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Bućkowska
- w kategorii 14-15 lat klasa C
III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska
IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek
V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Michał Korwek i Karolina Bikowska
- w kategorii pow. 15 lat klasa E
I miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska
II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek
IV miejsce zajęła para Marcin Cychol i Weronika Przestrzelska
V miejsce zajęła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska
- w kategorii pow. 15 lat klasa D
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska
III miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster
- w kategorii pow. 15 lat klasa C
I miejsce w tańcach standardowych i awans do wyższej klasy tanecznej B i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska
IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Julia Borawska
- w kategorii pow. 15 lat klasa B
I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala
IV miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska
VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł
- w kategorii po. 15 lat open
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska
V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł
Wszystkim parom gratulujemy bardzo udanego turnieju