ROK

./i/slide_29.jpg ./i/slide_34.jpg ./i/slide_28.jpg ./i/slide_22.jpg ./i/slide_16.jpg

Program - Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2015

Szczegółowy program występów dostępny będzie w miejscu trwania imprezy w biurze organizacyjnym.
Organizatorzy Regionalnego Przeglądu Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych w Zbójnej uprzejmie proszą wszystkie grupy i solistów o przybycie i zarejestrowanie się w biurze organizacyjnym najpóźniej do godz. 12.30. Do zobaczenia w Zbójnej!

 

Ogólny program imprezy:


13.00 - rozpoczęcie Regionalnego Przeglądy Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych
13.05 - Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
- Weronika Szymańska, SP w Konarzycach - gawędziarka
- Ludowy Zespół Śpiewaczy „Laskowianki” z Laskowca Starego”(młodzież)
- Antoni Dymerski z Wyku – harmonia pedałowa
- Karina Biedrzycka, SP Konarzyce- gawędziarka
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej
- Kapela Kurpiowska ze Zbójnej
- Rafał Dobrowolski z Lemana- gawędziarz
- Młodzieżowy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
- Kacper Malczyk z Nowej Rudy -gawędziarz
- Aleksandra Ruszczyk z Turośli - harmonia pedałowa
- Ludowy Zespół Śpiewaczy„Laskowianki” z Laskowca Starego”(dzieci)
- Kacper Lemański z Lemana - gawędziarz
- Ewa Lemańska ze Zbójnej -solistka śpiewaczka
- Dziecięcy Zespół Śpiewaczy z Turośli
- Daniel Lemański z Lemana - gawędziarz
- Szymon Stachelek z Turośli - harmonia pedałowa
- Mateusz Dziczek z Dobrego Lasu - gawędziarz
- Jakub Kawałek z Turośli- harmonia pedałowa
- Małgorzata Lemańska ze Zbójnej - solistka śpiewaczka
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Turoślanie”
- Kapela Jana Kani z Turośli
- Agnieszka Siwik z Dobrego Lasu- gawędziarka

16.00-16.30 przerwa

16.30 - Eugeniusz Piaścik z Dębnik – harmonia pedałowa
- Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi
- Karol Sadłowski z Turośli - harmonia pedałowa
- Eugenia Kuliś z Kruszy - solistka śpiewaczka
- Adam Sadłowski z Turośli- harmonia pedałowa
- Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa” z Zambrowa
- Dawid Sutkowski z Turośli - harmonia pedałowa
- Honorata Ruszczyk z Nowej Rudy-solistka śpiewaczka
- Dawid Ciecierski z Turośli - harmonia pedałowa
- Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy
- Anna Chmielewska z Nowogrodu -solistka śpiewaczka
- Wojciech Musiak z Turośli - harmonia pedałowa
- Zespół Śpiewaczy z Turośli
- Ludowy Zespół Śpiewaczy„Laskowianki” z Laskowca Starego(dorośli)
- Ewa Łempicka z Kuzi- solistka śpiewaczka
- Marian Kuliś z Kruszy -harmonia pedałowa
- Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
- Jan Kania z Turośli - harmonia pedałowa
- Męski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

18.40 - zakończenie przesłuchań.

18.40 - 24.00 - Występ Zespołu ITEX


Podczas trwania imprezy będą się odbywały(13.00-19.00):

- kiermasz sztuki ludowej i rękodzielniczej,

- konkurencje zręcznościowe dla publiczności,

- atrakcje dla dzieci


Ogłoszenie protokołu połączone z wręczeniem nagród i wyróżnień nastąpi w dniu trwania imprezy około godziny 20.00

 

2015-05-07 15:18 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 86 219 01 11, 86 219 02 00
E-mail:rok@4lomza.pl
Numer konta ROK w Łomży
Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy
55 8762 0009 0003 3095 2000 0010