ROK

./i/slide_28.jpg ./i/slide_20.jpg ./i/slide18.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide_11.jpg

O złotą różdżkę dobrej wróżki 2015 - kolejność występów

Kolejność występów w powiatowych eliminacjach konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków ,,O złotą różdżkę dobrej wróżki'' 2015.
Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4. Początek godzina 10.00.

 

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - eliminacje powiatowe, Łomża 16.04.2015

L.p.

Imię i nazwisko

 

Tekst

1.

Daniel Gołaś

Dwa koguty – Wanda Chotomska

2.

Stanisław Zapert

Na straganie – Jan Brzechwa

3.

Amelia Dąbrowska

Żuk – Jan Brzechwa

4.

Aleksandra Chomontowska

Żaba – Jan Brzechwa

5.

Aleksandra Pietraszewska

Samochwała – Jan Brzechwa

6.

Szymon Wasik

Stefek Burczymucha – Maria Konopnicka

7.

Nikola Chludzińska

Kwoka – Jan Brzechwa

8.

Weronika Choromańska

Zosia Samosia – Julian Tuwim

9.

Paulina Kowalik

Pranie – Maria Konopnicka

10.

Olaf Polkowski

Bałagan – Hanna Niewiadomska

11.

Grzegorz Bialuk

Stefek Burczymucha – Jan Brzechwa

12.

Zuzanna Komorowska

Przesyłka wiosenna – Joanna Smęk

13.

Patrycja Modzelewska

Przedwiośnie

14.

Filip Kotowski

Stefek Burczymucha – Maria Konopnicka

15.

Natalia Grala

Samochwała – Jan Brzechwa

16.

Kacper Jabłoński

Paweł i Gaweł – Aleksander Fredro

17.

Lena Wiśniewska

Motyl i pszczoła – Teofil Stanisław Nowosielski

18

Gabrysia Frączak

Staś brudasek – Anna Surowiec

19

Kinga Kamińska

Samochwała – Jan Brzechwa

20

Weronika Piotrowska

Pracowita myszka – Elżbieta Sadowska

21

Maja Opońska

Kłamczucha – Jan Brzechwa

22

Weronika Szumowska

O Janku nieuku – Stanisław Jachowicz

23

Piotr Borawski

Chory kotek – Stanisław Jachowicz

24

Zofia Bochińska

Przyjęcie – Dorota Gellner

25

Natalia Kubiszewska

Potwór – Dorota Gellner

26

Amelia Dorobisz

Spóźniony słowik – Julian Tuwim

27

Julia Cwalina

Zielony walczyk – Maria Kownacka

28

Jan Ustaszewski

Gorączkowy duch – Anna Kaca

29

Oliwia Chajęcka

Dobranoc pchły na noc – Artur Zyskowski

30

Jakub Romanik

Pan Pomidor – Jan Brzechwa

31

Julia Zaręba

Wiosna i moda – Bożena Głodkowska

32

Blanka Biedrzycka

Tańcowała igła z nitką – Jan Brzechwa

33

Magdalena Wałkuska

Mucha – Jan Brzechwa

34

Lena Pardo

Tańcowała igła z nitką – Jan Brzechwa

35

Maja Malinowska

Jaś Chudzielec – Rafał Lasota

36

Zuzanna Jakubiak

Zły humorek – Dorota Gellner

37

Natan Gutowski
Ksawery Lutrzykowski

Dwaj piraci – Wanda Chotomska

38

Gabriela Krupińska

Na straganie – Jan Brzechwa

39

Maria Piaścik

Lody na patyku – Wanda Chotomska

40

Anna Dziewa

Kaczka – Dorota Gellner

41

Maja Wądołowska

Placek – Wanda Chotomska

42

Wiktor Kopczewski

Smok – Dorota Gellner

43

Oliwier Kosiński

Spacerek – Dorota Gellner

44

Justyna Dudas

Zły humorek – Dorota Gellner

45

Hubert Florczyk

Przyjście wiosny – Jan Brzechwa

46

Karmen Święczkowska

Chmurna Kasia – Małgorzata Strzałkowska

47

Zofia Kijek

Sposób na laleczkę – Maria Konopnicka

48

Amelia Masłowska

Marzanna i żaby – Tomasz Plebański

49

Oskar Jabłoński

Słoń grubasek – Anna Kaca

50

Blanka Jasionek

Kłamczucha – Jan Brzechwa

51

Kamila Kozłowska

Fotografie – Joanna Papuzińska

52

Nel Sęk

Zakochana żaba – Tadeusz Śliwiak

53

Szymon Malinowski

Burza – Małgorzata Strzałkowska

54

Sandra Jabłońska

Oto moja jest rodzinka – Tomasz Jabłoński

55

Igor Wądołkowski

Szybko – Danuta Wawiłow

56

Damian Pawelec

Staś Pytalski – Jan Brzechwa

57

Maria Zaczek

Brudas – Jan Brzechwa

58

Julia Przestrzelska

Wiosenna pobudka – Katarzyna Marciniak

59

Maria Magdalena Fidura

Nad stawem – Patrycja Siewiera-Kozłowska

60

Maja Dużyńska

W przymierzalni – Dorota Gellner

61

Lena Grochowska

Paweł i Gaweł – Aleksander Fredro

62

Filip Korwek

Siłacz – Zbigniew Lengren

63

Anita Jermacz

Różowy konik – Bogdan Brzeziński

64

Nina Brajczewska

Kwoka – Jan Brzechwa

65

Julia Bonus

Przyjęcie – Dorota Gellner

66

Amelia Piotrowska

Żuk – Jan Brzechwa

67

Natalia Gołaszewska

Zakochana żaba – Tadeusz Śliwiak

68

Kalina Błogosławska

Dwa jeże – Ludwik Jerzy Kern

 

 

2015-04-15 15:00 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin