Łomżyńscy tancerze najlepsi w Ełku

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
28- 29 marca 2015 r.

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku”

W sobotę i niedzielę 28-29 marca 2015 r. w Ełku odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Ełku ” i Turniej par rekreacyjnych.
W turnieju tym startowały łomżyńskie pary taneczne w kategorii par rekreacyjnych i kategorii par sportowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich.
W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,zdobywając wiele pucharów i medali.

Łomżanie kolejny raz potwierdzili swoją dobrą dyspozycję taneczną i dobre przygotowanie do sezon tanecznego. Na uwagę zasługuję to, że łomżyńskie pary taneczne z KTT „AKAT”

to czołówka regionu w tańcu towarzyskim ,a w szczególności cieszą kolejne wygrane

i zdobyte wyższe klasy taneczne w kategorii par sportowych w tańcach latynoamerykańskich:

- Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska awans do klasy tanecznej „C”

- Adam Góralski i Julia Dębek awans do klasy tanecznej „B”

W turnieju par rekreacyjnych w niedzielę 29 marca 2015 r. łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

I miejsce i awans do klasy E zdobyła para Michał Mieczkowski i Eliza Modzelewska

- w kategorii 12-13 lat klasa D

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Radosław Walczyk i Zuzanna Święcka

- w kategorii 14-15 lat klasa E

IV miejsce zajęła para Adam Dąbkowski i Wiktoria Śledziewska

- w kategorii 14 -15 lat klasa D

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich

i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Maciej Chrostowski i Sandra Brulińska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zajęła

para Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska

I miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Hubert Kamiński i Joanna Krysiak

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Żebrowski i Natalia Buckowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej B

w tańcach latynoamerykańskich zdobyła para Adam Góralski i Julia Dębek

- w kategorii pow. 15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Maciej Małachowski i Patrycja Olszewska

II miejsce zajęła para Mikołaj Konopka i Joanna Dębek

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

II miejsce w tańcach standardowych i V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Kamil Gąsiewski i Joanna Elster

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Konopka i Paula Banach

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Wiktor Możarowski i Jula Borawska

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Siwik i Kamila Wronowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Dawid Zaniewski i Karolina Grala

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska

IV miejsce w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

- w kategorii pow. 15 lat klasa A

W pierwszym swoim starcie III miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska