ROK

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” - Wyszków

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża
30 marca 2014 r.

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1” w Wyszkowie

W niedzielę 30 marca 2014 r. w Wyszkowie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 ” .
W turnieju tym startowało 13 łomżyńskich par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W bardzo licznie obsadzonych kategoriach wiekowych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze ,potwierdzaj swoje dobre umiejętności taneczne kwalifikując się do finału i zdobywając miejsca na podium.

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

V miejsce zajęła para Jakub Małachowski i Kinga Wiśniewska na 19 startujących par

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

- w kategorii pow.15 lat klasa B

I miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adianna Kiersztan

II miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

V miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Piotr Łuba i Paulina Łażewska