Kategoria Przedszkola godz. 11.00-12.30
1.Gabriela Szeligowska, lat 5 Wesołe Słoneczko Ł-ża, „Za kominem świerszczyk spał”
2.Oliwia Lorenc, lat 5, Wesołe Słoneczko Ł-ża, „Zarozumiała bombka”
3.Laura Ursin, lat 5, Wesołe Słoneczko Ł-ża , „Wigilijna Noc”
4.Dominika Niedźwiecka, lat 6, Wesołe Słoneczko Ł-ża, Maleńka przyszła miłość
5.Maria Poniat, lat 5, Mały Artysta Ł-ża, „Bosy pastuszek”
6.Gabriela Chojnowska, PP NR 5 Ł-ża, „Płatki śniegu”
7.Zespół „Piąteczka”(Zuzanna Wróblewska, Pola Krasucha, Maja Wądołowska, Maja Smolińska, Jakub Wiszowaty, PP Nr 5 Ł-ża, „Pastorałka Anielska”
8.Damian Kurowski, SP Nr 2 Oddział Przedszkolny Ł-ża, „Świeć gwiazdeczko”
9.Maja Zysk. Lat 5, PP NR 9 Ł-ża, Czy przyjedzie Mikołaj”
10.Maja Wronowska, lat 6, PP Nr 9 Ł-ża, „Choinka zielona”
11.Katarzyna Głębocka, Studio Śpiewam, „Zaczarowane sanie”
12.Zespół „Studio Śpiewam”, „Magiczna choinka”
13.Zuzanna Stepnowska, lat 6, Nowogród, „Przychodzimy do stajenki”
14.Maja Jesiotr, lat 5, Nowogród, „Świąteczna poleczka”
15.Zespół (Maja Grzymała, Amelia Piaścik, Gabriela Piaścik, PS Nowogród „Kiedy byłem ogrodniczkiem”
16.Maciej Popiołek, PP NR 10 Ł-ża, „Nie płacz Jezu”
17.Aleksandra Jankowska, PP NR 10 Ł-ża, „Zimowa poleczka”
18.Oliwia Piechocińska, PP NR 10 Ł-ża, „Laponia”
19.Katarzyna Trzeciak, lat 6, PP Nr 10 Ł-ża, „Już blisko kolęda”
20.Zespół „Roześmiane nutki” PP NR 10 Ł-ża (Laskowska Agata, Przyborowska Wiktoria, Kuczyńska Judyta, Mrozowska Julia, Darmetko Igor), „Gwiazdka kolęduje”
21.Wiktoria Zalewska, lat 6, Sp Nr 5 Ł-ża, „Święta, Święta, Święta”
22.Bartosz Głębocki, lat 5, SP NR 5 Ł-ża, „Bosy pastuszek”
23.Dominika Żelechowska, lat 6, SP Nr 5 Ł-ża, Święty Mikołaj”
24.Aleksandra Sokołowska lat 5, ROK Ł-ża, „Świeć gwiazdeczko”
25. Zespół (Sandra Chocianowicz, Gabriela Chojnowska, Oliwia Gryglik, Aleksandra Kot) „Nie płacz, Jezu”
Obrady jury ok 20 min
Kategoria klas I-III ok. Godz.12.50-13.40
1.Monika Ziemczyk, SP Miastkowo, „Powitajmy Go”
2.Paulina Jankowska, SP Śniadowo, „Święta, Święta”
3.Wiktoria Śledziewska, SP Śniadowo, „A tu już święta”
4.Julia Majewska, kl II SP Piątnica, ROK Ł-ża, „Grudniowe noce”
5.Natalia Mazurek, kl II, SP Wygoda, „Zagraj dziecku kołysankę”
6.Iga Mazurek kl III, SP Pniewo, „Rymy do zimy”
7.Mateusz Konopka, kl II, SP Wygoda, „Aniołek najładniejszy”
8.Patrycja Grabowska , SP Wygoda, „Pani Zima”
9.Damian Modzelewski, kl II, SP Wygoda, „Betlejem”
10.Natalia Puławska kl. I SP NR 7, MDK-DŚT Ł-ża, „Piosenka Świąteczna”
11.Maja Żelechowska, SP Kupiski, „Bosy pastuszek”
12.Katarzyna Openchowska, kl II, SP Kupiski/ Rok Ł-ża, „Złota gwiazdka”
13.Inga Mikołajczyk kl III, MDK Ł-ża
14.Wiktoria Cieśnicka, Ewelina Cieśnicka, „Kolędowa Nocka”
Obrady jury ok 20 min
Kategoria klas IV-VI ok godz. 14.00-15.20
1.Natalia Kogutiuk, kl.IV, SP.NR.2 Ł-ża, „Wigilia”
2.Gabriela Kukowska, kl. VI SP Podgórze, „Dzień jeden w roku”
3.Norbert Surel, kl. VI SP Podgórze, „Najlepsze dziś wypełni się”
4.Katarzyna Kamińska, kl.V SP Podgórze, „Całą noc padał śnieg”
5.Patrycja Gąsiewska, kl VI SP Podgórze, „Let it snow”
6.Julian Maus, kl V SP Podgórze, „Pada śnieg”
7.Natalia Paszkiewicz, kl VI, „Last Christmas”
8.Izabela Modzelewska, kl. IV SP NR 5 Ł-ża , „Świąteczny rock and roll”
9.Franciszek Przybylski, kl V SP NR 5 Ł-ża „Biały śnieg i ty”
10.Zofia Borkowska, kl.VI SP NR 5 Ł-ża, „Pada śnieg”
11.Zespół (Natalia Chojnowska, Patrycja Kruczkow, Natalia Markowska, SP Miastkowo, „On jest królem”
12.Daria Rydelska, Natalia Bajno, SP Miastkowo, „Kołysanka”
13.Natalia Boguska, SP Miastkowo, „Do stajenki”
14.Anita Korytkowska, SP Miastkowo, „Szukają”
15.Damian Śliwiński, ROK Ł-ża, „Biały śnieg i ty”
16.Urszula Sulkowska, MDK DŚT, Mikołaj jedzie tu znów”
17.Zuzanna Sawicka, SP Wizna, „Wigilia dla wędrowca”
18.Zespół (Weronika Arnister, Izabela Faryna, Ewelina Ostrowska), SP Drozdowo, „Uciekali”
19.Aleksandra Suproń, kl VI SP NR 6, MDK DŚT, „???”
20.Emilia Sobocińska, kl IV SP NR 10, MDK DŚT „???”
21.Maja Karwowska, kl. IS SP NR 4, MDK DŚT, „Biały swing”
Obrady jury ok 20 min
Kategoria Gimnazja, Szkoły Średnie godz. 15.40-17.00
1.Aleksandra Raszczyk, kl I, MDK DŚT, „???”
2.Malwina Cholewicka, kl. I, MDK DŚT, „???”
3.Barbara Tarczewska, kl III, MDK DŚT, „Świąteczna pastorałka”
4.Przemysław Piotrowski, kl III, MDK DŚT, „Biały sen”
5.Paulina Buczyńska, PG Katolickie Ł-ża, „Wigilia dla wędrowca”
6.Aleksandra Maliszewska, PG Katolickie Ł-ża, „Jest taki dzień”
7.Ewelina Duchnowska, PG Jedwabne, „Uciekali”
8.Wiktoria Perzanowska, ROK Ł-ża, „Magia tych świąt”
9.Patryk Śliwiński, ROK Ł-ża, „Merry Christmas Everyone”
10.Angelika Ciszewska, SP Przytuły, „Kto wie”
11.Ewelina Zaczek, LO, „Let it snow”
12.Julia Tomaszewska, ZSOiW NR 7n Ł-ża, „Szara kolęda”
13.Magda Kocoń, LO, MDK DŚT, „Pastorałka na świąteczny czas”
14.Laura Kończyk i Kamil Kowalczyk, MDK DŚT, „Z wysokiego nieba”
15.Nikola Lipska, Bursa NR 3, „Świąteczna Pastorałka”
16.”The Mentors” (Mateusz Krakowski, Mateusz Modzelewski), „W taką noc”
17.Kamil Rogiński, „Ten zimowy czas”
18.Przemysław Bazydło, ROK Ł-ża, „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”
Obrady jury ok 20 min
Nagrody ufundował MIŚ Sp. z o.o., Urząd Miasta Łomża