ROK

./i/slide04.jpg ./i/slide_29.jpg ./i/slide23.jpg ./i/slide20.jpg ./i/slide_27.jpg

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - kolejność występów

Konkurs Recytatorski „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” - eliminacje powiatowe, Łomża 24.04.2013 - kolejność występów.
Miejsce: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4, początek godzina 10.00.

 

1. Wiktoria Daniszewska, SP w Szczepankowie Punkt Przedszkolny ,,Radosne Maluchy'', ,,Kaczka'' Dorota Gellner

2. Julia Choińska, Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Żelechach, ,,Abecadło'' Wanda Chotomska

3. Maja Czerwińska, SP w Olszynach, ,,Gwiazdka z nieba'' Czesław Janczarski

4. Natalia Gardocka, SP w Olszynach, ,,Chwalipięta'' Irena Suchorzewska

5. Justyna Truszkowska, SP w Olszynach, ,,W parku'' Władysław Broniewski

6. Małgorzata Piszczatowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, ,,Zawilec'' E.Ostrowska

7. Zofia Brulińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

8. Grzegorz Bialuk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie, ,,O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci'' Julian Tuwim

9. Eliza Bielacka, SP w Rydzewie, ,,Sprytny lis'' Anita Tołoczko

10. Julia Witkowska, SP w Rydzewie, ,,Spacerek'' Dorota Gellner

11. Bartłomiej Główczak, SP w Rydzewie, ,,Piłka'' Dorota Gellner

12. Amelia Kurpiewska, Oddział Przedszkolny w SP w Rydzewie Filia w Drogoszewie, ,,Skarżypyta'' Jan Brzechwa

13. Julia Romanowska, Oddział Przedszkolny w SP w Rydzewie Filia w Drogoszewie, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

14. Martyna Stefańska, Oddział Przedszkolny w SP w Rydzewie Filia w Drogoszewie, ,,Stary kotek'' Józef Ratajczak

15. Karolina Nowakowska, SP w Sławcu, ,,Bosa osa'' Dorota Gellner

16. Dawid Kraska, SP w Sławcu, ,,Czekoladki dla sąsiadki'' Dorota Gellner

17. Karolina Gołaś, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,O czym ptaszek śpiewa'' Maria Konopnicka

18. Aleksandra Borawska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Skrucha Józi'' Maria Konopnicka

19. Karolina Borawska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Wandzia'' Stanisław Jachowicz

20. Oliwia Jastrzębska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Babcia Szerszeniowa'' Agnieszka Tyszka

21. Patrycja Remiszewska, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Kurcze blade'' Wanda Chotomska

22. Oliwia Szmitko, Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem, ,,Literki'' Wanda Chotomska

23. Alicja Marczewska, Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, ,,Liski'' Wanda Chotomska

24. Amelia Karolina Truszkowska, Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, ,,Okulary'' Julian Tuwim

25. Gabriela Dąbrowska, Oddział Przedszkolny w SP w Wygodzie, ,,Żuk'' Jan Brzechwa

26. Julia Kopka, Oddział Przedszkolny w SP w Wygodzie, ,,Literki'' Wanda Chotomska

27. Zuzanna Mieczkowska, Oddział Przedszkolny w SP w Wygodzie, ,,Okulary'' Julian Tuwim

28. Patrycja Chojnowska, Oddział Przedszkolny w SP w Czaplicach, ,,Jajko'' Julian Tuwim

29. Oliwia Zaręba, Oddział Przedszkolny w SP w Czaplicach, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

30. Kacper Kozikowski, Oddział Przedszkolny w SP w Czaplicach, ,,Tuba z pastą do zębów'' Wanda Chotomska

31. Maksymilian Kaczyński, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy, ,,Spacerek'' Dorota Gellner

32. Gabriela Brulińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy, ,,W ogródku'' Dorota Gellner

33. Sebastian Kozikowski, SP w Konarzycach, ,,Kwoka'' Jan Brzechwa

34. Paulina Brutkowska, SP w Konarzycach, ,,Słoń Trąbalski'' Julian Tuwim

35. Wiktoria Tadaj, SP w Konarzycach, ,,Bambo'' Julian Tuwim

36. Bartosz Głębocki, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ,,Lokomotywa'' Julian Tuwim

37. Jakub Kaszuba, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ,,Słoń Trąbalski''

38. Angela Moniuszko, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży, ,,Taniec'' Julian Tuwim

39. Vanessa Grabowska, SP nr 4 w Łomży, ,,A jak będę dorosła'' Danuta Wawiłow

40. Julia Kuliś, SP nr 4 w Łomży, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

41. Malwina Sokołowska, SP nr 4 w Łomży, ,,Bal'' Dorota Gellner

42. Wiktoria Myślińska, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Zosia samosia'' Julian Tuwim

43. Julia Kołomyjska, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Spóźniony słowik'' Julian Tuwim

44. Piotr Narolewski, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Igła'' Ludwik Jerzy Kern

45. Magda Jemielita, Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, ,,Dżońcio'' Julian Tuwim

46. Zuzanna Grabowska, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży, ,,Samochwała'' Jan Brzechwa

47. Aleksander Gorzęba, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży, ,,Po co się uczyć'' Jerzy Jesionowski

48. Lena Głębocka, Przedszkole Publiczne nr 9 w Łomży, ,,Królewna Śmieszka'' Magdalena Samozwaniec

49. Patrycja Krajewska, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży, ,,W aeroplanie'' Julian Tuwim

50. Jakub Nieciecki, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży, ,,Stefek burczymucha'' Maria Konopnicka

51. Maja Gronostajska, Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży, ,,A jak będę dorosła'' Danuta Wawiłow

52. Izabela Wróblewska, Oddział Przedszkolny w SP nr 9 w Łomży, ,,Przyjęcie'' Dorota Gellner

53. Julia Obrycka, Oddział Przedszkolny w SP nr 9 w Łomży, ,,Kuzynka'' Dorota Gellner

54. Oliwia Saldat, Oddział Przedszkolny w SP nr 9 w Łomży, ,,Dziki taniec'' Dorota Gellner

55. Oliwia Dzbeńska, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ,,Sklep dla żab'' Dorota Gellner

56. Kacper Wądołowski, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ,,Ja'' Joanna Papuzińska

57. Amelia Pruszkowska, Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży, ,,Entliczek-pentliczek'' Jan Brzechwa

58. Kinga Wierzbowska, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Kotek'' Julian Tuwim

59. Karolina Bajno, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Okulary'' Julian Tuwim

60. Aleksandra Ramotowska, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Zosia Samosia'' Julian Tuwim

61. Szymon Sobczyński, Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży, ,,Przedwiośnie'' M.Terlikowska

62. Dominika Siwik, ,,Sukienki Bożenki'' Dorota Gellner

 

2013-04-22 13:34 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin