ROK

./i/slide_23.jpg ./i/slide_34.jpg ./i/slide26.jpg ./i/slide_29.jpg ./i/slide_22.jpg

Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża Augustów 2011

W sobotę 3 grudnia 2011 r. w Augustowie odbył się turniej Dziecięca Gala Taneczna
i XV Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie”. W turnieju tym startowały pary taneczne dziecięce i młodzieżowe z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych.
Łomżyńskie pary zajęły następujące miejsca:

 

 

 

Dziecięca Gala Taneczna „ o Mistrzostwo Augustowa”

 

 

- w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce zajęła para Aleksander Chojnowski i Agata Piaszczyńska

II miejsce zajęła para Kacper Kutny i Aleksandra Wronowska

III miejsce zajęła para Karol Choiński i Alicja Kaczyńska

 

- w kategorii 10-11 lat klasa F

II miejsce zajęła para Patryk Sobczyński i Joanna Pogroszewska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa G

I miejsce zajęła para Mateusz Konopka i Weronika Chilińska

II miejsce zajęła para Marcin Cychol i Natalia Czaplicka

 

- w kategorii 12 -13 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Piotr Żuk i Alicja Ciborowska

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Patryk Łępicki i Zuzanna Ogórkowska

 

- w kategorii pow. 14 lat klasa F

II miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Wiktor Możarowski i Magdalena Demianowicz

III miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej E zdobyła para Jakub Małachowski i Julia Borawska

 

 

 

 

 

 

 

 

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie”

 

 

- w kategorii 12-13 lat klasa E

I miejsce i awans do wyższej klasy tanecznej D zdobyła para Dominik Lewko i Natalia Dąbrowska

 

- w kategorii 12-13 lat klasa D

II miejsce zajęła para Jakub Szymański i Kamila Wronowska

 

 

- w kategorii 14-15 lat klasa E

I miejsce zajęła para Michał Jagielski i Kinga Wiśniewska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa D

I miejsce zajęła para Arkadiusz Długozima i Angelika Kluczek

V miejsce zajęła para Wiktor Kalisz i Martyna Truszkowska

 

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

 

- w kategorii 14-15 lat klasa B

I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa D

IV miejsce zajęła para Przemysław Walczyk i Aleksandra Jackowska

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa C

III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz

 

- w kategorii pow. 15 lat klasa B

II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska

 

 

 

 

Wszystkim parom gratulujemy

 

 

 

 

2011-12-08 15:16 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin