ROK

./i/slide_26.jpg ./i/slide20.jpg ./i/slide_34.jpg ./i/slide18.jpg ./i/slide27.jpg

XIX Giełda Piosenki - Scena Młodych Wokalistów - kolejność występów

XIX Giełda Piosenki - Scena Młodych Wokalistów - kolejność występów

 

XIX GIEŁDA 2011

Kategoria piosenki angielskiej

kolejność prezentacji

 

1.Klaudia Kubajewska /SP Olszyny/ - MY HEART WILL ALWAYS GO ON

2.Izabela Gałązka /PG 1/ - MERCY

3.Aleksandra Suproń /SP 4/ - BIG BIG WORLD

4.Dawid Dzwonkowski /SP Pniewo/ - LOVE OF MY LIFE

5.Alicja Michalska /PG 1/ - NINE MILION BICYCLE

6.Dawid Dąbrowski /SP 7/ - TUTTI FRUTTI

7.Karolina Grala /PG 1/ - JAR OF HEARTS

8.Julia Przestrzelska /PG 1/ - MERCY

9. Magdalena Kocoń /Gim.Katolickie/ - Tears on my pillow

10. Katarzyna Urszula Samul /GOK Zbójna/ - When I look at you

 

XIX GIEŁDA 2011

Kategoria piosenki świątecznej

kolejność prezentacji

 

1.Franciszek Przybylski /SP 5/ - Kołysanka dla okruszka

2.Izabela Modzelewska /SP 5/ - Dzień jeden w roku

3.Klaudia Żochowska /SP w Kupiskach/ - Święta

4. Duet Izabela Biernacka i Maja Łukianiuk /SP 10/ - Zarozumiała bombka

5.Klaudia Kubajewska /SP Olszyny/ - Santa Claus is coming to town

6.Aleksandra Suproń /SP 4/ - Chrystus się narodził

7.Dawid Gawryś /SP 9/ - Jadą kolędnicy

9.Karolina Andruk /SP 9/ - Nowy rok-hop

10.Weronika Nieciecka /SP 9/ - Gwiazdki świecą nad stajenką

11.Marlena Załęcka /SP 9/ - Biały śnieg i ty

12.Dawid Dzwonkowski /SP Pniewo/ - Jadą kolędnicy, jadą

13.Karina Modzelewska /GOK Jedwabne/ - Bosy pastuszek

14.Magdalena Kocoń /Gimn.Kat./ - Ucichłeś Jezuleńku

15.Kinga Sokół /PG 8/ - Marry Christmas every one

16.Anita Czarnecka /PG8/ - Świąteczny śnieg

17.Anna Baczewska /PG8/ - Coraz bliżej święta

18.Alicja Michalska /PG1/ - Mery Christmas every one

 

 

 


KATEGORIA KLAS I – III

 

1.Franciszek Przybylski /SP 5/ Chcę być dyrektorem

2.Izabela Modzelewska /SP 5/ Co się stało z mamą

3.Klaudia Żochowska /SP w Kupiskach/ Puszek okruszek

4.Dominika Durczyńska /SP 7/ Szybko, szybko

5.Weronika Arnister /SP Drozdowo/ Bursztynek

6.Paulina Chyl /MDK-DŚT/ Puszek okruszek

7.Studio Wokalne /Mały eMDeK/ O mnie się nie martw

8.Emilia Sobocińska /MDKDST/ Irracjonalnie

9.Maja Karwowska /MDKDS T/ Radosna samba

10.Patrycja Gontarz /GOK Zbójna/ Kolory

11.Jolanta Siwik /GOK Zbójna/ Fantastyczna podróż

12.Monika Polkowska /GOK Zbójna/ Leśne krasnoludki

13.Izabela Biernacka /SP 10/ Świat rozdźwięków

14.Maja Łukianiuk /SP 10/ Drzwi do kariery

15.Weronika Szymańska /SP Konarzyce/

 

KATEGORIA KLAS IV – VI

 

1.Weronika Zach /SP Wygoda/ Powrócisz tu

2.Ewa Baranowska /SP Wygoda/ Kolorowy wiatr (Pocahontas)

3.Klaudia Kubajewska /SP Olszyny/ Orła cień

4.Dawid Dąbrowski /SP 7/ Do słońca leć

5.Paulina Buczyńska /MDKDST/ Za mała

6.Aleksandra Suproń /MDKDST/ (SP nr 5) Szklana pogoda, (Remedium)

7.Malwina Cholewicka /MDKDST/ Powiedz o sobie kilka słów

8.Aleksandra Raszczyk /MDKDST/ Daj mi rękę

9.Aleksandra Rachubka /MDKDST/ Co ja w tobie widziałam

10.Angelika Ciszewska /Zesp.Szkół w Przytułach/ Mały książę i róża

11.Aleksandra Maliszewska /SP 9/ Do łezki łezka

12.Dawid Gawryś /SP 9/ Bajka

13.Karolina Andruk /SP 9/ Był sobie strach

14.Rafał Korytkowski /SP 9/ Pszczoły na wrotkach

15.Weronika Nieciecka /SP 9/ Dworzec

16.Marlena Załęcka /SP 9/ Sen bez twarzy

17.Dawid Dzwonkowski /SP w Pniewie/ Zakazany owoc

18.Natalia Plona /GOK Zbójna/ Obozowa kołysanka

19.Ewa Lemańska /GOK Zbójna/ Alibaba

20.Zofia Borkowska /SP 10/ Gwiazda filmowa

21.Mateusz Krakowiecki /SP 10/ W moim magicznym domu

22.Joanna Dłużniewska /SP 10/ Śpiewać każdy może

23.Alicja Kopczewska /ZSP Piątnica/ Moje wędrowanie

24.Magda Cwalina /ZSP Piątnica/Czas nas uczy pogody

 

KATEGORIA GIMNAZJA

 

1.Katarzyna Górska /ROK/ Ja dla pana czasu nie mam

2.Karina Modzelewska /GOK Jedwabne/ Joszko Broda

3.Przemysław Piotrowski /Gimn.Kat./ Zaczekam

4.Barbara Tarczewska /PG 6/ Czekolada

5.Kamil Kowalczyk /PG Miastkowo/ Między ciszą

6.Magdalena Kocoń /Gimn.Kat./ Ach jakie oczy
7.Krzysztof Matlak /Gimn nr 8/ Przyszli o zmroku
8.Kinga Sokół /PG 8/ Był raz pewien pan
9.Sylwia Plona /PG 8/ Co łączy nas

10.Daria Miller /PG 8/ Wiedzieć wszystko

11.Anita Czarnecka /PG 8/ Gołębi song
12.Anna Baczewska /PG 8/ Pamięć
13.Katarzyna Urszula Samul /GOK Zbójna/

14.Tomasz Miłowicki /GOK Zbójna/ Do kołyski

15.Alicja Michalska /PG 1/ Uchylone drzwi
16.Cezary Borawski, Idę na całość

17.Izabela Gałązka /PG 1/ Brzydcy

18.Karolina Grala /PG 1/ Czas nas uczy pogody

19.Anita Mieczkowska /PG 1/ Każdy swoje 10 minut ma

20.Julia Przestrzelska /PG 1/ Pod papugami

 

2011-12-02 13:40 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin