ROK

./i/slide_32.jpg ./i/slide23.jpg ./i/slide_34.jpg ./i/slide18.jpg ./i/slide_33.jpg

Kolejność występów - Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2011

Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych
Zbójna 15.05.2011
kolejność występów

14.00 - Uroczyste rozpoczęcie Przeglądu

14.05 - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej

14.15 – Przemysław Przestrzelski z Łomży - gawędziarz

14.20 - Zespół „Maryna” z Łomży
14.25 - Daria Wieczorek z Dobrego Lasu - gawędziarka

14.30 – Zespół Śpiewaczy „Laskowianki” z Laskowa Starego

14.35 – Damian Waszkiewicz z Dobrego Lasu - gawędziarz

14.40 – Męski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

14.45 - Antoni Dymerski z Wyku - harmonia pedałowa

14.50 - Kamil Sawicki z Dobrego Lasu – gawędziarz

14.55 - Patrycja Kołdys z Dobrego Lasu –solistka śpiewaczka

15.00 - Kobiecy Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej

15.05 - Natalia Plona z Dobrego Lasu – solistka śpiewaczka

15.10 - Ignacy Podsiad z Łomży- gawędziarz

15.15 - Patrycja Samul ze Zbójnej - solistka śpiewaczka

15.20 - Anna Mucha z Kuzi- gawędziarka

15.25 - Eugeniusz Piaścik ze Zbójnej- harmonia

15.30 - Zespół Śpiewaczy Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich z Miastkowa

15.35 - Janusz Podbielski z Łomży – gawędziarz

15.40 - Kinga Estkowska z Nowogrodu - solistka śpiewaczka

15.45 - Kapela Kurpiowska ze Zbójnej

15.50 - Pary taneczne:

Monika Stomska i Dariusz Samul ze Zbójnej

Anna Mielnicka i Sebastian Dąbkowski ze Zbójnej

16.00 - Janina Marczyk i Regina Jankowska z Łomży- gawędziarki

16.05 - Zespół Folklorystyczny „Turoślanie” (grupa młodsza)

16.15 – Lucjan Czartoryjski z Łomży – gawędziarz

16.20 – Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Kuzi

16.25 – Patrycja Kołdys z Dobrego Lasu – gawędziarka

16.30 - Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

16.35 - Magdalena Sendrowska z Dobrego Lasu - gawędziarka

16.40 - Zespół Folklorystyczny „Turoślanie” (grupa starsza)

16.50 - Patrycja Samul ze Zbójnej – gawędziarka

16.55 – Zespół Śpiewaczy z Wizny
17.00 – Natalia Plona z Dobrego Lasu - gawędziarka

17.05 - Eugenia Kuliś z Kruszy - solistka śpiewaczka

17.10 - Krystyna Ksepka z Łomży - gawędziarka

17.15 – Zespół Śpiewaczy „ Zabielacy” z Zabiela

17.20 – Agnieszka Siwik z Dobrego Lasu – gawędziarka

17.25 - Zespół Śpiewaczy z Turośli

17.30 - Sylwia Paszkiewicz- Garczarek z Zambrowa- solistka śpiewaczka

17.35 - Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy

17.40 - Kapela Jana Kani z Turośli

17.45 - Pary taneczne z Turośli
Patryk Rolka i Karolina Bednarczyk z Turośli

Grażyna Rolka i Sławomir Jesionkowski z Turośli

17.55 - Integracyjny Zespół Folklorystyczny Folk-Szansa

18.05 - Honorata Ruszczyk z Nowej Rudy - solistka śpiewaczka

18.10 - Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu

18.15 - Jadwiga Wojewoda z Łomży - gawędziarka

18.20 - Zespół Folklorystyczny Teatru Form Różnych z Zambrowa

18.25 - Marian Kuliś z Turośli- harmonia

18.30 - Daniela Grażyna Dąbrowska z Miastkowa - solistka śpiewaczka

18.35 - Anna Chmielewska z Nowogrodu – solistka śpiewaczka

18.40 – Zambrowska Kapela „Eli”

18.45 - zakończenie części konkursowej

 

Występ :

18.50 - występ Zespołu Senior–Band z Łomży

19.00 – Kabaret ,,EWG”
19.30 – Ogłoszenie wyników Przeglądu Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych

20.00 – Zabawa ludowa: występy zespołów: Itex, Event i Dominance

Starostwo Powiatowe w Łomży

Starostwo Powiatowe w Łomży

Wójt Gminy Zbójna

Wójt Gminy Zbójna

 

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku

 

Sponsor główny: Browary Regionalne Łomża

2011-05-09 11:59 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin