ROK

./i/slide_16.jpg ./i/slide_20.jpg ./i/slide04.jpg ./i/slide_21.jpg ./i/slide_25.jpg

Kolejność występów - Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2019

Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2019. Kolejność występów.

 

Kolejność występów na Regionalnym Przeglądzie Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2019, 12.05.2019 r.

14.00 - rozpoczęcie Przeglądu

1. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej
2. Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej (kobiety)
3. Izabela Szewczyk z Jurek - gawędziarka
4. Daniela Dąbrowska z Miastkowa – solistka śpiewaczka
5. Zespół Folklorystyczny Maryna z Łomży
6. Michał Olchowik z Łomży – instrumentalista/akordeon
7. Paweł Dąbkowski z Łomży – solista śpiewak
8. Zespół Śpiewaczy z Kuzi
9. Marta Parzych z Dobrego Lasu – gawędziarka
10. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
11. Kapela Miód na serce z Łomży
12. Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy Łomża
13. Wiktoria Wąsiewicz ze Zbójnej - gawędziarka
14. Hanna Ksebka z Kuzi – solistka śpiewaczka
15. Integracyjny Zespół Folklorystyczny Szansa z Zambrowa
16. Piotr Zakrzewski z Nowogrodu – instrumentalista/akordeonista
17. Zespół Taneczny z Nowogrodu
18. Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej (mężczyźni)
19. Izabela Piaścik ze Zbójnej – gawędziarka
20. Mateusz Dziczek z Dobrego Lasu – gawędziarz
21. Urszula Charubin z Pored – instrumentalistka/harmonia pedałowa
22. Natalia Zadroga z Turośli – instrumentalistka/skrzypce
23. Kapela Ludowa Szansa z Zambrowa
24. Zespół Śpiewaczy z Nowej Rudy
25. Adam Sadłowski z Turośli – instrumentalista/harmonia pedałowa
26. Kurpiowski Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu
27. Kornelia Bielska z Turośli – instrumentalistka/skrzypce
28. Zespół Śpiewaczy z Turośli
29. Karol Sadłowski z Turośli – instrumentalista/harmonia pedałowa
30. Ewa Łępicka z Wyku – solistka śpiewaczka
31. Kinga Sendrowska z Dobrego Lasu – gawędziarka
32. Dawid Sutkowski z Turośli – instrumentalista/harmonia pedałowa
33. Ludowy Zespół Śpiewaczy Laskowianki z Zambrowa (kobiety)
34. Mateusz Dziczek z Dobrego Lasu – instrumentalista/harmonia pedałowa
35. Zespół Wokalny z Miastkowa
36. Jan Kania z Turośli – instrumentalista/harmonia pedałowa
37. Kapela Jana Kani z Turośli
38. Eugenia Kuliś z Kruszy – solistka śpiewaczka
39. Karol Saciłowski z Turośli – instrumentalista/harmonia pedałowa
40. Ludowy Zespół Śpiewaczy Laskowianki z Zambrowa (dzieci)

ok. 18.30 - zakończenie przesłuchań konkursowych

18.30 - gościnnie wystąpi Adam Perzan

- zabawa ludowa z zespołem Itex

ok. godz. 20.00 - Ogłoszenie wyników Regionalnego Przeglądu

Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych - Zbójna 2019

 

Podczas trwania imprezy będą się odbywały (13.00-19.00):

- kiermasz sztuki ludowej,

- atrakcje dla dzieci.

 

2019-05-07 08:21 Opublikował: Administrator

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży - Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego


ul. Małachowskiego 4
tel. 086 219 01 11, 86 219 02 00
fax. 086 219 01 11 E-mail:rok@4lomza.pl
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin